Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje

Řídítka a příslušenství na moto HONDA VFR-1200-F

Jsou věci, bez kterých se na motorce fakt neobejdeš. Jako třeba pořádný řídítka! Ty správné ti ulehčí řízení, vytvoří prostor pro různé doplňky jako jsou zrcátka, páčky či klakson a ještě vylepší vzhl

Jsou věci, bez kterých se na motorce fakt neobejdeš. Jako třeba pořádný řídítka! Ty správné ti ulehčí řízení, vytvoří prostor pro různé doplňky jako jsou zrcátka, páčky či klakson a ještě vylepší vzhled tvé mašiny. A přesně takové u nás najdeš. Jen budeš mít možná problém si vybrat a objednat jen jedny, protože ti jich nabízíme slušnej výběr a všechny jsou prostě cool. A ta cena! Samozřejmostí jsou i barevné a designově propracované gripy, kterých v této kategorii taky najdeš řadu a dodají tvé mašině ten správný šmrnc. Tady jako fakt není na co čekat. 

U nás máš jistotu, že dostaneš to, co sis objednal a hlavně v super kvalitě a za super ceny. V případě, že si s něčím nevíš rady, se na nás neváhej obrátit! A když budeš chtít, tak ti vybraný kousek připravíme u nás na prodejně, kde si ho můžeš v klidu osahat a vyzvednout. 

Více informací
Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
12 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět