Zákaznický servis

Naše komunikace s tebou

Jsme internetový motorkářský obchod, a proto komunikujeme zejména on-line. E-emailové a telefonické spojení na jednotlivé zaměstnance najdeš v sekci KONTAKTY. Každý má na starosti jinou oblast e-shopou 2HMOTO, a proto kontaktuj vždy příslušného zaměstnance podle toho, co potřebuješ. 

Jakými způsoby se s námi můžeš spojit?

  • e-mailem
  • telefonicky
  • chatem na e-shopu
  • přes Messenger na Facebooku
  • přes zprávy na Instagramu

Při komunikaci UPŘEDNOSTŇUJEME e-mailové spojení. Je to z toho důvodu, že technické dotazy musíme nejdříve prověřit, stejně tak případnou skladovost zboží atp. Proto pokud neodpovídáme okamžitě, prosíme o trpělivost, protože dotazů nám chodí denně opravdu hodně a řešíme je v příslušném pořadí.

Naše poradna ti poradí

Pokud si nevíš rady, jak vybrat některé produkty, aby pasovaly na tvůj stroj, zkus nejdříve mrknout do naší PORADNY, kde najdeš spoustu návodů a článků, které ti výběr nejprodávanějšího motorkářského zboží usnadní. Najdeš tam např. jak vybrat helmu, oblečení, boty, filtry, oleje, baterii, pneu, řetězy, brzdové komponenty, výfuky a spoustu dalšího. 


 

Když tápeš, kam vrátit, reklamovat nebo vyzvednout zboží

Spoustu lidí to mate, tak ti to tady radši shrneme. Ano, máme 2 adresy. Ta pražská je pouze fakturační, takže tě v praxi vůbec nemusí zajímat. Pro tebe je důležitá naše zaječovská adresa. Proč?

V Zaječově máme showroom a vyřizujeme zde osobní odběry, výměnu, vrácení i reklamace zboží. Pozor ale, osobní vyzvednutí lze pouze po domluvě PŘEDEM

TAKÉ POKUD ZBOŽÍ PŘI VRATKÁCH A VÝMĚNĚ ZAŠLEŠ NA JINOU ADRESU NEŽ DO ZAJEČOVA, MŮŽE SE STÁT, ŽE SE TI ZÁSILKA VRÁTÍ ZPĚT A PROPADNE TI TAK ZÁKONNÁ LHŮTA NA VRÁCENÍ PENĚZ NEBO VÝMĚNU!

Co ještě najdeš v našem zákaznickém servisu?

- Veškeré info k dopravě a platbě, které potřebuješ vědět.

- Obchodní podmínky a informace o ochraně osobních údajů

- Pokud tě nase*eme, potěšíme nebo ti chybí něco v naší nabídce, můžeš nám o tom dát vědět v naší "knize" přání a stížností

- A taky pro tebe připravujeme BONUS program. Jakmile bude hotový, dáme ti vědět. 

 

Tak ať ti to frčí!