Kupní smlouva na motorku a čtyřkolku

Kupní smlouva na motorku a ATV

 

Kupní smlouva je potřebná věc při každém nákupu motorky a ATV. Svých zákazníků si vážíme a i proto jsme si dovolili její vzor vytvořit a vložit na náš web. Víme totiž, že ani samotný nákup motorky není jednoduchá záležitost. Je proto dobré vždy mít s sebou nějakého zdatnějšího kamaráda nebo moto mechanika, který se ve strojích vyzná.

 

Při prodeji náhradních dílů skoro každý týden řešíme problémy, kdy prodávající lhal kupujícímu o stavu nebo dokonce o roku výroby motorky a jsou například případy, kdy koupená motorka (cross) byla i o 4 roky starší. Zákazníkem objednané díly mu poté neseděly na jeho motorku a byl nucen řešit nepříjemnosti s reklamací a vrácením zboží. Předejdi tomu a měj s sebou při každém prodeji či nákupu kupní smlouvu!

Hlavně také nezapomeň, že když si koupíš motorku, je potřeba na ní dělat běžnou údržbu jako jsou oleje, filtry a další...  Pokud si s tím nevíš rady, neváhej se na nás obrátit!!!

 

Vzor kupní smlouvy na motorku a ATV pro vás připravil web 2hmoto.cz.

 

POZOR každý motorkář ví co je potřeba uděla po koupi nové mašiny... ! Přijď zpět k nám na WWW. 2hmoto.cz můžeš si u nás koupit olej, filtry za výhodné ceny.