Půjčovna čtyřkolek

Přijd' si půjčit pořádný stroj!

Nyní je tato služba pozastavená!

Dneska frčí zážitky! Tak jsme se rozhodli ti taky jeden nabídnout. Nově máš možnost si u nás nejenom zakoupit nový stroj do tvé garáže, ale i si ho půjčit a pořádně se projet, at' nekupuješ zajíce v pytli. Jízdu na čtyřkolce můžeš využít jako super dárek okořeněný slušnou dávkou adrenalinu pro nějakého motonadšence v tvém okolí!

Půjčovna se nachází na adrese Zaječov 106, 267 63, stejně jako nás showroom. A jaké stroje si tedy u nás můžeš vyzkoušet? Konkrétně jsou to:

Nemusíš být ani žádný profesionál. Ba naopak si dokážeme poradit i se začátečníky! A můžeš si sám podle svých pocitů zvolit, zda bys raději zažil pohodovou jízdu nebo pořádnou divočinu s blátem až za ušima. Není problém tě protáhnout lesem, loukou, vodou nebo si jen společně zařádit na naší trati v Zaječově. 

Projet se můžeš sám/a, nebo za doprovodu našeho zkušeného instruktora. Připravili jsme pro tebe trasy, které vedou nejrůznějšími terény, aby si i lajk mohl otestovat, jak se čtyřkolka chová v různých situacích. Čtyřkolku si můžeš otestovat kompletně, a to včetně uzávěrech diferenciálů a pohonu 4x4 v horším terénu. Všechny stroje mají navíc variátor (nemusíš řadit), takže obava z řazení je fuč. :)

Půjčit si čtyřkolku nebo skútr můžeš klidně i na celý den a udělat si tak bezva výlet po okolí, třeba se spolujezdcem nebo partou kamarádů. Připravíme ti jízdu šitou na míru a můžeme ti zaručit, že si jízdu užiješ! Potřebuješ pouze řidičák skupiny B!

Za drobný peníz ti můžeme zapůjčit helmu a kuklu!

Prosíme vždy o telefonickou rezervaci jízdy!

Ceník pronájmu čtyřkolek v provozovně Zaječov 106, 2hmoto, s.r.o.

 

Od května navíc svým zákazníkům nabízíme i autorizovaný servis zakoupené čtyřkolky! 

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhej kontaktovat! Technické otázky ti rádi zodpoví naši kolegové na telefonních číslech:

Rezervaci jízdy s tebou domluví Helena na telefonním čísle +420 314 314 304 či emailu: [email protected].

 

Pokud tě zkušební jízda přeci jen přesvědčí k pořízení nového stroje, tak u nás jeho koupi můžeš financovat i firmou ESSOX. K prodeji kromě značek TGB a Linhai nabízíme i čtyřkolky značek ARCTIC CAT a ACCESS. Dále si můžeš zakoupit ekologické elektrické skútry značky YADEA. Najdeš u nás také veškeré náhradní díly a doplňky na všechny uvedené značky čtyřkolek a mnoho dalšího. 

 

Těšíme se na Tebe! 

Tvůj tým 2hmoto!