O nás

Kdo jsme?

Ahoj, jsme Roman a Vláďa. Dva super kámoši, co spolu frčí na jedné vlně skoro od školky a jsme také zakladateli tohoto skvělého eshopu. Jeden z nás má radši silnici, druhý spíš motocross, každopádně oba jsme nadšenci do moto světa. A tak jsme v roce 2008 založili e-shop 2HMOTO, abychom vyplnili mezery na trhu a věnovali se našemu koníčku i profesionálně

Postupem času jsme k sobě přibrali ještě další lidi, kteří nám pomáhají v plnění našeho snu. A kdo, že tedy ještě jezdí v našem crew týmu? Správci Vašek a Tomáš, kteří se starají o to, aby náš web frčel tak, jak má, účetní Bára, Helena, která má na starosti vyřizování některých vašich telefonických dotazů a objednávek a pár dalších. 

Co ti nabízíme?

V naší bohaté nabídce najdeš kompletní sortiment náhradních dílů na silniční motorky, motocross a ATV, a to do řetězových sad, přes oleje, destičky, až po pístní sady, filtry a další.

Dále ti také nabízíme jiné pro správné motorkáře nezbytné zboží jako helmy, moto oblečení a doplňky.

Zkrátka naše nabídka zahrnuje vše pro motorkáře, crossaře a jakékoli ATV a moto fanoušky.  Vše na jednom místě a za super ceny. 

Co je náš cíl?
  1. Klademe důraz na prodej kvalitních značkových dílů, protože bezpečnost řadíme na první místo.
  2. Máme aktuální informace, kdy bude zboží u Tebe! Takže máš okamžitý přehled, jestli ti bude zboží doručeno do 2, 3 nebo třeba do 7 pracovních dnů.
  3. Na skladě čítáme cca 213 300 položek zboží, máš teda z čeho vybírat!
  4. Objednávky zpracováváme jednotlivě, včetně balení a kontroly. Můžeš si tedy být jistý/á, že dostaneš to, co sis objednal/a.
  5. Jedeme v jedné stopě, takže ,,ahoj,,! Zakládáme si na komunikaci se zákazníky tak přátelské, jako když se potkáme na silnici.
  6. Zboží ti doručíme přepravkou, ale je možná i domluva na osobním předání v naší prodejně! (více info v sekci Showroom)

 

Kde jsme se mohli potkat?

Zejména v poslední době si více zakládáme na osobních setkáních s našimi potencionálními zákazníky či s lidmi, kteří nás již znají a nakupují u nás. Snažíme se proto účastnit se nejrůznějších akcí pro moto nadšence, abychom se dostali do podvědomí i těch, kteří o nás třeba ještě neslyšeli. 

V roce 2014 jsme měli stánek na moto výstavě v Brně. Tam jsme poprvé moto veřejnosti představili svoji práci a náš další důležitý cíl. Za ten považujeme nabídnout ti co nejlepší poradentství a vyjít ti vždy vstříc, protože přátelskou a férovou komunikaci s našimi zákazníky řadíme mezi hlavní priority. 

V roce 2015 jsi nás mohl/a potkat na Motosalonu 2015 v Praze v PVA Letňany. Na tomto mezinárodním veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení jsme představili část našeho sortimentu z eshopu, přičemž jsme našim zákazníkům rozdali zdarma přibližně 18 000 samolepek. Domluvit další spolupráci a na kus řeči se stavil Pepa Sršeň Šiler. Mimo to jsme vystavili také čtyřkolku Richarda Mošny, se kterým také spolupracujeme a s nímž ses mohl/a potkat na našem stánku i osobně.

Píše se o nás! 

Pokud se o nás chceš dočíst i jinde a získat informace jak jsme vznikli nebo co vše ti náš eshop nabízí a kam směřujeme, tak určitě mrkni na článek, který o nás vyšel v českých motocyklových novinách iČMN . :-)

Tvář našeho e-shopu

Pepu Sršně Šilera asi netřeba představovat. Znáš ho jistě z pořadu Autosalon. Tváří našeho eshopu se stal v roce 2014 a spolupracujeme s ním na mediální úrovni. Můžeš ho vidět třeba na našich webovkách nebo na facebooku. Stejně tak z jeho strany se o nás můžeš doslechnout v jeho moto školách. Naše profesionální i přátelská spolupráce nadále pokračuje, takže ho u nás budeš vídat i v budoucnu.

 

Kde nás najdeš?

Eshop 2HMOTO byl založen jako zejména internetový obchod a i v současné době tak převážně funguje. V létě 2015 jsme se však vrhli do dalšího projektu a tím je rozšíření našich služeb o Showroom v Zaječově na adrese Zaječov 106, PSČ: 267 63.

Showroom již v současné době frčí na plný plyn a momentálně slouží tedy především jako výdejní místo e-shopu. Na této adrese také běží vzorkovna zboží, kanceláře, částečné sklady a další expediční místo.

U budovy je parkoviště pro všechny typy mašin našich zákazníků.

Pokud nechceš zboží posílat přepravní službou, tak si ho po předchozí domluvě můžeš vyzvednout nebo vyzkoušet přímo u nás. Zároveň u nás najdeš základní sortiment, který si můžeš koupit bez objednání.

Otevírací doba pro výdej zboží je úterý a čtvrtek od 16-18 hodin. Že je zboží, které sis objednal/a, připravené k vyzvednutí, se vždy dopředu dozvíš mailem.

Do budoucna bychom rádi rozšířili náš Showroom na kamennou prodejnu a tím i její provoz, takže doufejme, že už brzy budeš moct na kukačku i nákup přifrčet v rozšířené otevírací době bez předchozí domluvy.