Podporujeme

Pepík Sršeň Šiler

Už nějaký ten čas máme tu čest spolupracovat s českým moto jezdcem Pepíkem Sršněm Šilerem, který se navíc v roce 2014 stal i tváří našeho eshopu. Podporujeme zejména jeho motoškolu a spolupracujeme s ním na mediální úrovni. Pepu Sršně Šilera asi netřeba představovat, znáš ho jistě z pořadu Autosalon, ale přece jen ti povíme více.

Jedná se o kaskadéra, šoumena, držitele sedmi světových rekordů a také učitele a majitele motoškoly. Svou motoškolu založil po dlouholetých zkušenostech jízdy na motorce a jejím hlavním cílem je výuka bezpečné jízdy motorkářů do běžného provozu a předvídání krizových situací. A i o nás se od něj můžeš doslechnout právě v jeho kurzech motoškoly. U nás Pepu můžeš vidět třeba na našich webovkách nebo facebooku a jelikož naše profesionální i přátelská spolupráce nadále pokračuje, tak ho u nás budeš moct vídat i v budoucnu. V roce 2015 jsi dokonce mohl Pepu společně s námi zahlédnout na Motosalonu v PVA Letňany v Praze, kam se za námi do stánku stavil na kus řeči a domluvit další společnou spolupráci. 

Pepovo spokojenost se vzájemnou spoluprácí potvrzují i jeho slova:

"U 2hmoto platí náš zákazník, náš pán a nejen proto u nich nakupuju."

 

Moto Racing Group (MRG)

Rádi bychom ti zde také představili naší spolupráci s českým týmem Moto Racing Group (MRG).Tým Moto Racing Group vznikl v roce 2013 a jeho hlavním cílem byla účast na dálkovém rallye. Tým se kromě tohoto podílí i na podpoře mladých motokrosařů a enduro jezdců.

Naše spolupráce s týmem Moto Racing Group se datuje do průběhu roku 2016. Od té doby jednáme s manažerem týmu panem Ervínem Krajčovičem. Naše úloha v této spolupráci spočívá v dodávání dílů na motorky, které jedou Rally Dakar, motocyklovou soutěž Enduro i na nejmasovější motocyklovou disciplínu Motocross. V roce 2018 jsme dokonce s týmem Moto Racing group strávili víkend na jejich stánku v rámci akce Motosalon Brno, kterého se pravidelně účastní a dávají tak návštěvníkům šanci prohlédnout si vystavená vozidla Dakaru a vyslechnout si zajímavé povídání jejich jezdců. 

S touto super vzájemnou spoluprací s týmem Moto Racing Group bychom rádi pokračovali nadále i v dalších letech. Jsme rádi, že jsme součástí českého týmu, který reprezentuje naší zemi v Rally Dakar i jiných známých i méně známých soutěžích. Dodávání dílů na jejich týmové závodní motorky bereme jako velmi důležitý úkol a této spolupráce si velmi vážíme.

 

Richard Mošna

V roce 2014 jsme si plácli na spolupráci s mladým jezdcem na čtyřkolce Richardem Mošnou. Richard se už nějaký ten čas věnuje StuntRidingu - profesionální kaskadérské show na čtyřkolce a jeho napínavé show můžete obdivovat po celé České republice. Tento kaskadérský jezdec na své čtyřkolce představil už více než 10 nejrůznějších kaskadérských kousků a triků, které udělal jako první na světě a neustále se snaží pokořovat a překonávat nové a nové hranice a rekordy, za které sklízí obdiv nejednoho nadšeného diváka. 

Richard má na kontě také 1. místo v historicky prvním čtyřkolkovým stuntride závodu v ČR, první místo v Quad Battle na Czech Stunt Day 2017 a bývá označován nejlepším Stuntriderem na čtyřkolce v ČR. Společně s jeho týmem ho můžeš potkat na nejrůznějších motorkářských akcích a závodech či promo akcích a velmi pravděpodobně ho můžeš potkat i u nás na showroomu, kam za námi dost často jezdí. V roce 2015 s námi dokonce strávil víkend v Praze na Motosalonu v PVA Letňany, aby vystavil svou čtyřkolku na našem stánku

Jsme velice rádi, že můžeme podporovat mladé jezdce, jako je třeba Richard Mošna a to formou profi vybavení, jako jsou helmy, oblečení, díly na motorky a ATV a další. Pevně věříme, že se mu i díky našemu sponzoringu bude dařit i nadále. Společně s námi můžeš jeho úspěchy sledovat na jeho webových stránkách a těšit se na další nové triky. 

Pro objednání Richardovo jedinečné show na svou soukromou akci ho neváhej kontaktovat na: +420 776 674 434 ;  [email protected].