Základní informace

2HMOTO: Motorkářský e-shop pro každého nadšence do motorek a čtyřkolek 

Jsme jedni z největších on-line fajnšmejkrů v motorkářském světě. Jestli chceš náhlednou pod pokličku, podívej se na náš příběh do sekce O NÁS, kde si mimo jiné můžeš přečíst jak náš e-shop vznikl, co je našim cílem, kde jsme se možná potkali a taky kdo je tváří našeho e-shopu.

Jako správní moto fanoušci samozřejmě rádi podporujeme i různé jezdce a týmy. Pokud tě zajímá více, mrkni na tenhle odkaz.

Jinak u nás pořídíš přes 500 tisíc produktů, jako jsou

- náhradní díly na motorky a čtyřkolky, 

- oblečení na motorky, čtyřkolky i pro volný čas, 

- helmy, brýle a další doplňky, kterévke svému koníčku potřebuješ,

- boží příslušenství na vytunění svých strojů

- a také nějaké ty mašiny jako např. ATV, seniorské vozítka, skútry a YCF motorky.

Na své si tady přijdou i partneři, rodiče a kamarádi motorkářů, protože tady najdou spoustu produktů, kterými svýho maniaka snadno potěší k narozkám i k Vánocům. Minimálně dárkovým poukazem nešlápnou/nešlápneš vedle.

Výrobců a značek u nás najdeš tolik, že to snad ani nespočítáme, ale můžeš si být jistý, že tu vždycky najdeš to nejlepší a nejkvalitnější, současně pak zlatý střed cena vs. kvalita, ale i levnější náhradní díly pro rychlou spotřebu. 

 

Jaké výhody získáš s 2HMOTO?

Na trhu si to frčíme více než 15 let a máme za sebou přes 7 milionů spokojených zákazníků. Samozřejmostí je u nás 14 dní na vrácení zboží a 30 dnů na jeho výměnu

S dopravou u nás začínáš na 69 Kč a při nákupu nad 2 000 Kč máš u některých přepravců od nás dopravu dokonce zdarma.

Když si nevíš rady s výběrem náhradních dílů a dalšího příslušenství, vytvořili jsme pro tebe užitečnou PORADNU. V té najdeš spoustu článků a návodů, jak si správně vybrat konkrétní zboží, čímž ti nákup usnadníme. 

Počítáme ale i s tím, že se občas potřebuješ poradit nebo zeptat osobně, a proto nás neváhej kontaktovat. E-mailem kdykoli, napíšeme ti hned, jak to bude možné. Telefonicky v pondělky až čtvrtky od 9 do 17 hodin, pátky pak od 9 do 15 hodin.

 

Když si chceš zboží u nás vyzkoušet nebo vyzvednout,

tak tu možnost máš v našem showroomu v Zaječově. Ale pozor, nejezdi k nám bez předchozí domluvy, nejsme tu vždycky a zboží pro tebe navíc musíme připravit. O tom tě dopředu informujeme po mailu. 

Info: Naše půjčovna čtyřkolek je nyní pozastavená. Až ji opět otevřeme, dáme o tom světu vědět.
 
Tak ať ti to pořádně frčí! 
Zdraví tě tým 2HMOTO :-)