Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje

Převody a řetězy na moto KYMCO LIKE-50-4T

Jo převody dokážou pořádně potrápit a to nejen ve škole, ale i u tvojí mašiny. Bud' proto vždy připraven a nakup si u nás všechny ty různá kolečka, rozety, řetězy a další serepetičky, bez kterých se o

Jo převody dokážou pořádně potrápit a to nejen ve škole, ale i u tvojí mašiny. Bud' proto vždy připraven a nakup si u nás všechny ty různá kolečka, rozety, řetězy a další serepetičky, bez kterých se oprava převodů tvé mašiny prostě neobejde. Máš to za super cenu, která je vždy úměrná kvalitě použitých materiálů. Jednoduše prostě platí, že čím dražší a kvalitnější řetěz, tím dýl vydrží a tvoje mašina dál dojede. Logicky. Ale pozor! Záleží také na tom, kde daný řetěz a s jakým těsněním využíváš --> do terénu je třeba netěsněných řetězů. A pro ty, kteří si potrpí na styl tu určitě najdeme i různé barevné varianty! Stačí zčeknout nabídku níže.

Pokud si nevíš rady s výběrem nebo máš jiné nejasnosti ohledně zboží, které ti padlo do oka, neváhej se na nás obrátit. Po předchozí domluvě máš také možnost všechny vybrané kousky osahat či osobně vyzvednout přímo na naší prodejně. 

Více informací
Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
2 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět