MIVV: špičkové výfuky na motorky

Jedna z věcí, kterou každý motorkář miluje, je zvuk mašiny. Když ti za zadkem řve ta správná moto symfonie, adrenalin stoupá na maximum. Zároveň cítíš, jak ti vybruje celé tělo pod výkonem, který máš ve svojí moci. Je to skoro jako orgasmus. Takhle nějak by se dal popsat zážitek při jízdě s výfukem MIVV. A co teprve design, ten si zamiluješ na první pohled. Tak co, toužíš teď poznat MIVV trochu víc? Pojďme na to.

Jaké přednosti mají výfuky MIVV?

- jsou HOMOLOGOVANÉ
- kvalitní italská výroba
- výrobce klade důraz na TOP výkon a jedinečný zvuk
- boží design je už taková třešnička na dortu
- přijatelná cena

Jaké výfuky MIVV najdeš v naší nabídce?

1) VÝFUKY DELTA RACE MIVV

Tyhle Delta race krásky se vyznačují nízkou hmotností a vysokým výkonem. Jejich tvar postupnou transformací přechází od kuželovitého k šestihrannému. Pyšní se karbonovou koncovkou, obvodovým pásem s dvojitým nýtováním a sacím pouzdrem z masivu. Hodí se na naháče, motard a sport

2) VÝFUKY MOVER MIVV

Mover výfuky jsou navržené na skútry. S nimi tvůj stroj dostane hned osobitější design a skvělý zvuk, který od skútru jen tak někdo nečeká. Také má téměř o polovinu nižší hmotnost než jiné výfuky.

3) VÝFUKY SPORTLINE MIVV

Tady najdeš výfuky z řady ROAD, např. speed edge, gibli, double gun a další.

Mivv Speed ​​Edge má šestiúhelníkový design, který mu umožňuje dokonalé přiblížení k rámu motorky. Výfuk nabízí výraznou úsporu hmotnosti ve prospěch výkonu motocyklu. Výstupní kryt a kotvící držák jsou z karbonu. Zároveň je výfuk vybaven odnímatelným dB-killerem.

Mivv Ghibli, navržený z nerezové oceli, je ideální výfuk pro sportovní motorky, naháče a retro mašiny. Jeho design byl vytvořen s cílem dosáhnout maximální estetické harmonie v závislosti na motorce, ke které bude namontován. Kompletně svařovaný TIG je vybaven odnímatelným dB-killerem.

Double Gun je kompaktní výfuk, který svým charakterem připomíná pušku. Je rafinovaně svařený TIG a má nízkou hmotnost. Tento výfuk je výsledkem syntézy mezi řemeslnoou dovedností a jedinečností

4) VÝFUKY URBAN LINE MIVV

Řada výfuků MIVV URBAN parádně spojuje propracovanost, design, styl a cenu. Výfuky MIVV této řady jsou vyrobeny z kartáčované nerezové oceli a jsou také k dispozici s katalyzátorem, který splňuje evropské normy. 

5) VÝFUKY GP PRO MIVV

GP PRO je technologická a stylistická evoluce výfuku GP. Má několik charakteristických rysů jako kvalitní technické zpracování, extrémní přesnost spojek a atraktivní moderní design s logem vytvořeným laserovou technologií. Trubka výfuku je navíc doplněna ochrannou odnímatelnou mřížkou, která ukrývá dB-killer. GP PRO je ideální pro sportovní motocykly, ale nic nebrání jeho instalaci na jiná vysoce výkonná kola, jako jsou super naháče nejnovější generace

6) VÝFUKY SUONO MIVV

Řada výfuků MIVV SUONO je vyrobena z nejlepších materiálů, které zajistí extrémní lehkost. Disponuje dvěma karbonovými koncovkami, upevňovací sponou a odnímatelným dB-killerem.

7) VÝFUKY DAKAR MIVV

Projekt výfuku Dakar stojí za roky zkušeností, výzkumu a vývoje v oblasti soutěží rallye. Výsledkem je robustní výfuk vhodný pro ty, kteří dávají přednost náročnějšímu off-roadu.

8) VÝFUKY STRONGER CROSS LINE MIVV

V této kategorii najdeš řadu Oval, která se dokonale přizpůsobí každému typu motorky. Díky svému oválnému tvaru se dokáže lépe sladit s různými designy motorek, přičemž dodá mašině nádech agresivity. V nabídce je řada Oval z různých materiálů. Všechny modely mají odnímatelný dB-killer

9) VÝFUKY MK3 MIVV

Řada MK3 výfuků MIVV vychází ze zkušeností získaných na světových šampionátech MOTO3 a MOTO2. Přináší skvělý soulad mezi výkonem a technologií. Jeho design připomíná výfuky vyrobené pro mistrovství světa. Z estetického a konstruktivního hlediska musíme vyzdvihnout laserované logo MIVV a přítomnost ochranné mřížky na dně vývodu.

10) VÝFUKY M3 MIVV

Řada výfuků MIVV M3 vychází také ze zkušeností, které konskutéři získali na mistrovství světa, stejně jako tomu bylo u řady MK3. Tyto výfuky jsou vyrobeny z nerezové oceli a jejich hlavní předností je velice nízká hmotnost a velikost, která dodá tvojí mašině super agresivní vzhled.

11) VÝFUKY STRONGER ENDURO LINE MIVV

Tady najdeš výfuky řady Oval jako jsme zmiňovali výše. S tím rozdílem, že jsou určené pro enduro.

12) VÝFUKY POWER MIVV 

V této kategorii najdeš kompletní sady výfuků, takže si nemusíš dělat starosti s tím, jestli k výfuku máš všechno, co potřebuješ.

V nabídce máme samozřejmě i náhradní díly na MIVVprotože razíme heslo "vše na jednom místě". 

Jak zjistíš, které výfuky MIVV pasují na tvoji motorku?

Jednoduše. Nejdříve si vyfiltruj svůj stroj v našem filtru. Poté jdi do kategorie Náhradní díly, vyber Výfukové systémy a najdi Výfuky MIVV. Zobrazí se ti jen ty výfuky, které pasují přímo na tvůj stroj. 

Stejně nevíš, jak si výfuk vybrat? Mrkni na náš článek v poradně, ve kterém jsme ti sepsali to nejdůležitější.

A co historie výrobce MIVV?

Jak jsme už zmiňovali, jde o italského výrobce. Jeho historie se začala psát roku 1970, na výfuky se ale orientovali až po 20 letech na trhu. MIVV spolupracuje s týmy, které jsou zapojené do světových šamionátů a nejen díky tomu se řadí mezi špičku ve výrobě výfuků.

Chceš vědět o značce MIVV více? Čekuj web výrobce