FULBAT: moto baterie pro každého

Tentokrát se podíváme na další značku baterií, kterou máme rádi jak my, tak naši zákazníci. Je jí francouzský FULBAT, který se soustředí na výrobu baterií pro oblast jak náhradních dílů, tak dílů originálních. Co ti od FULBAT můžeme nabídnout? Na to se spolu podíváme v následujícím článku. 

Hlavní nabídka produktů FULBAT na motorky se rozděluje na baterie a nabíječky. Mimo jiné ale nabízíme i baterie FULBAT do aut a traktůrků a záložní zdroj. Baterie FULBAT jsou certifikovány podle norem ISO 9001, ISO 14001 a ISO / TS 16949 a prodávají se ve více než 25 zemích po celé Evropě.

1. Powersport starter baterie FULBAT 

Čím vynikají tyto baterie?

- velký výběr z komplexní řady baterií SLA, GEL, DRY, MF, VRLA, LITHIUM a další
- vysoký startovací výkon
- nízká hmotnost
- vhodné pro volný čas i na závody
- pasují do motorek, čtyřkolek, SSV, skútrů, vodních i sněžných skútrů a sekaček

V naší nabídce najdeš konkrétně následující kategorie.

a) Bezúdržbové MF akumulátory FULBAT

Tyto baterie jsou oblíbené díky svému fajnovému poměru cena vs. výkon. Abys je uvedl do provozu, stačí když tam naliješ roztok dle návodu a čáry máry fuk, najednou máš bezúdržbovou baterii


b) Gelové akumulátory FULBAT

Obecně se dají nazvat jako olovněné bezúdržbové akumulátory. Jde o takovou klasiku. Lze je instalovat v jakékoli poloze.


c) Konvenční akumulátory FULBAT (vč. balení kyseliny)

Tyhle baterie jsou nejlevnější, což je super, když chceš ušetřit. Ale co se týká údržby a zprovoznění, jde o baterie nejnáročnější


d) Továrně aktivované akumulátory FULBAT

Tady u těch baterií je pecka, že jsou 100% bezúdržbové. Vše máš rovnou továrně aktivované. Navíc mají nejnižší poruchovost, a proto patří mezi nejoblíbenější baterie vůbec. 

2. Nabíječky FULBAT

Jaké benefity ti nabídneme s nabíječkami FULBAT?

- jsou to chytré nabíječky, které udržují baterie
- jsou určené pro olovněné baterie různých typů (to vždy najdeš v popisu)
- snadno se nastavují a používají
- mají čitelný displej
- mají ochranu proti zkratu, např. při nesprávném připojení, přebití nebo přehřátí
- dodávají se se svorkami a pojistkovou připojovací sadou

3. Baterie fulbat do aut a traktůrků

Tyhle baterie jsou speciálně určené pro sekačky a zahradní stroje. Přesnou specifikaci jednotlivých baterií najdeš v popisu. 

4. Záložní zdroj FULBAT

Nejde o nic jiného než o nabíječku mobilních zařízení vč. mobilů, GPS, tabletů, notebooků apod. Takže super věcička do krámu. 

5. jak si vybrat baterii na motorku

V první řadě si svoji mašinu na našem e-shopu vyfiltruj. Drž se ale současně i doporučení výrobce. Často se stává, že do dané motorky patří jen určitý typ baterie, např. kvůli omezenému prostoru nebo nestandardní poloze. Jakmile znáš svoje možnosti, už je jen na tobě, jakou baterii upřednostníš. 

Jak si vybrat baterii na motorku jsme ti podrobněji sepsali v tomto článku, který najdeš v naší poradně

Mimo jiné se v něm dozvíš, jak se o baterii starat. Její průměrná životnost totiž bývá do 5 let, ale když se o akumulátor dobře staráš, můžeš jeho životnost prodloužit a ušetřit tak svoje těžce vydělané peníze.

6. historie FULBAT

Že jde o francouzského výrobce jsme ti prozradili hned v úvodu. FULBAT je na trhu od roku 2005 a patří mezi vůdčí síly v oboru baterií.  A to hlavně díky inovativním výrobním procesům a vysoké úrovni kontroly kvality. Díky tomu je oficiálním dodavatelem pro výrobce originálního vybavení. Víc toho o sobě na svých stránkách výrobce moc neprozrazuje, ale pokud ti to nestačí, zkus hledat na origo webu FULBAT. A něco málo i na jeho youtube kanálu