Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje

Filtry a díly sání na moto YAMAHA YZF-R1M-1000

Být motorkářem tělem i duší není jen o tom umět svou mašinu pěkně protáhnout terénem, ale také ji věnovat péči, kterou si bezpochyby zaslouží! Třeba takový filtr, to je věc. Pamatuj, že kvalita filtru

Být motorkářem tělem i duší není jen o tom umět svou mašinu pěkně protáhnout terénem, ale také ji věnovat péči, kterou si bezpochyby zaslouží! Třeba takový filtr, to je věc. Pamatuj, že kvalita filtru a čistota oleje může značně ovlivnit výkonnost a životnost tvého stroje. Proto pokud chceš, aby tvoje mašina nelapala po vzduchu a dobře jezdila, tak využij sportovní filtry z lepšího materiálu jako jsou Sprint nebo Pipercross. V této sekci najdeš od olejových filtrů, přes ty vzduchové až po nejrůznější díly sání a to jak v základním, tak ve sportovním provedení.

A pokud si nevíš rady s výběrem nebo máš jiné nejasnosti ohledně zboží, které ti padlo do oka, neváhej se na nás obrátit. Po předchozí domluvě máš také možnost všechny vybrané kousky osahat či osobně vyzvednout přímo na naší prodejně. 

Více informací
Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
9 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět