BEL-RAY: top oleje a maziva na motorky

Říkáš si, že heslo "kdo maže, ten jede" už je docela na ránu? No jo, ale ono je to pravda. Bez správných olejů a maziv si svoji mašinu jednoduše zadřeš a to bude teprve k nas*ání. Ty se taky občas v hospodě namažeš nebo ne? Tak koukej dopřát svoji motorce tu nejlepší péči s oleji a mazivy BEL-RAY. A protože víme, že orientovat se v celé té nabídce není jen tak, rádi ti celou značku a její produkty představíme. Tak jdeme na to!

1. oleje a maziva bel-ray

V úvodu tě seznámíme se základním dělení olejů BEL-RAY, a to jsou

- motorové 2-taktní BEL-RAY,
- motorové 4-taktní BEL-RAY,
- převodové BEL-RAY,
- tlumičové BEL-RAY.

U každého oleje najdeš popis, na co jsou určené. Jaký typ oleje je ale vhodný přímo na tvoji motorku, to se dozvíš v servisní knížce nebo tzv. mazacím plánu, takže jako první mrkni tam. Pokud chceš ale porozumět i jednotlivým číslům a písmenkům, přečti si náš návod Jak si vybrat olej do motorky, který najdeš v naší poradně. Tam ti mimo jiné poradíme i jak olej měnit a dolévat. 

V naší nabídce najdeš oleje o různých objemů - od 1 litru přes 60 litrové kanystry až po sudy a kontejnery.

2. oleje a maziva marine bel-ray

Marine BAL-RAY je speciální řada, která nabízí mnoho technických předností a je navržená pro vynikající výkon. Přičemž tyto produkty slouží také pro každou aplikaci (včetně 2-taktů, 4-taktů a dieselových přívěsných, vnitřních, záďových a tryskových pohonných systémů). Řada Marine také zahrnuje převodové oleje a servisní maziva pro všechny potřeby v oblasti mazání lodí

3. další produkty bel-ray

Dále v kategorii BEL-RAY nabízíme

- chladící kapaliny BEL-RAY,
- produkty pro údržbu řetězu BEL-RAY, 
- produkty pro vzduchové filtry BEL-RAY,
- a různé servisní produkty BEL-RAY.

Jak už asi názvy napovídají, najdeš tu chladící kapalinu, maziva na řetězy (k tomu i doplňky, jako škrabky na bláto), odmašťovací oleje na čištění filtru, a také plastická a výceúčolová maziva. Stačí rozkliknout jednotlivé kategorie a hned se ti zobrazí to, co hledáš. 

Proč jsou oleje a maziva BEL-RAY výjimečné?

Ne nadarmo se říká, že v garáži začínají ty nejlepší párty. Historie BEL-RAY se také začala psát v garáži v New Jersey před více jak 60 lety díky muži jménem Williem Kiefer. Největší rozmach značky odstartoval ale v roce 1970 díky průlomové inovaci v olejích a mazivech na motorky a vysokorychlostní vozidla. 

Za tu dobu byla expanze firmy tak obrovská, že se maziva BEL-RAY podívala do nejhlubších oceánů v ponorkách, odolávala arktickým zimám, překonala pouštní vedro a písek a dokonce vystřelila až na měsíc. To vše dokazuje prvotřídní kvalitu a extrémní výdrž produktů BEL-RAY, které dodnes prodlužují životnost zařízení v těžebním průmyslu. 

To, že se BEL-RAY účástnila a účastní světových šampionátů je už v tom všem samozřejmost. BEL-RAY zvládá celosvětově ty nejnáročnější aplikace a my jsme nadšení, že jejich oleje a maziva můžeme používat i v naší garáži. Tak co, chceš je už i ty? Mrkni na naši nabídku.

Více o BEL-RAY se dozvíš na origo webovkách výrobce.

A nebo na youtube kanále BEL-RAY