YCF: kvalitní náhradní díly a doplňky na pitbike

Značka YCF-Riding má svou fanouškovskou základnu u milovníků věčně zablácených pitbiků. Motorky, náhradní díly i doplňky na tyto terénní motorky brzy najdeš i v naší nabídce, a proto ti přinášíme článek, kde se o YFC a jejich dílech dozvíš víc.

Co je to pitbike/dirtbike?

Pitbiky/dirtbiky se těší svojí oblibě jak při volnočasových aktivitách, tak při závodění. Původně je používaly automechanici na startovním roštu (pitline) při poslední údržbě závodních motorek. Byly přitom spíše určené pro mládež a staly se perfektní přípravou na velké motorky. V dnešní době na nich jezdí už ale všechny generace. Dirtbike se jim říká také proto, že jsou věčně špinavé, nebo-li anglicky dirt. 

Pitbike a dirtbike YCF motorky na našem e-shopu

Modely roku 2023 budou brzy naskladněné. Pojďme se mrknout, na co se můžeš těšit. 

 

Jaké náhradní díly a doplňky YCF na pitbike a dirtbike u nás najdeš?

- řídítka YCF a příslušenství (gripy, polstry zátky apod.)
- brzdové a spojkové páčky YCF
- řadící a startovací páky YCF
- sedadla YCF
- další díly rámu a podvozku YCF
- přední a zadní tlumiče YCF včetně příslušenství
- kola, pneumatiky YCF včetně příslušenství
- řetězy a řetězová kolečka YCF
- rozety YCF 
- nádrže YCF a příslušenství
- plasty a polepy YCF
- brzdové destičky YCF
- brzdové kotouče YCF
- další brzdové díly YCF
- elektro díly YCF (nabíječky, startéry, svíčky, relé atd.)
- eloxované díly YCF
- výfuky YCF a příslušenství

 

Historie YCF

Jak už to někdy bývá, stačí nespokojenost na straně jezdce se svojí motorkou a následně snaha o její vylepšení. Tak se začal psát příběh YCF, a to díky závodníkovi na pitbike mašinách Yannickovi Coquardovi. Díky úpravám svého stroje a následnému sestavení nového nabyl zkušeností, které byly nutné pro sestrojení vysoce kvalitních motorek, o které byl na trhu velký zájem. Následně si plácnul na spolupráci se špičkovým francouzským moto mechanikem Dimitri Berou a rozjeli tak vývoj a výrobu pitbike/dirtbike motorek YCF a dílů a doplňků na ně. 

Výroba probíhá v Číně, ale ničeho se neboj, jde o vysoce kvalitní produkty vyráběné z těch nejlepších materiálů. A jako bonus jejich díly pasují i na levné čínské pitbiky, na které je normálně téměř nemožné díly sehnat. 

YCF má vlastní výzkumné a vývojové oddělení včetně vlastní továrny a testovací dráhy. Vše se kontrolují a dělají sami, čímž mohou garantovat spolehlivost i výkonnost svých výrobků. A co jsme ještě nezmínili, na trhu jsou už přes 10 let. 

 

Na fajnová videa od YCF mrkni na jejich youtube kanál a pro další info hledej na jejich webových stránkách