Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
Wiseco

Wiseco

   V roce 1940 se Clyde Wiseman pustil ve své garáži v East Side v Clevelandu v Ohiu do výroby pístů pro svojí vlastní potřebu a pro pár přátel. Pověst o jeho dobré práci se rychle rozšířila a v roce 1941 byla založena firma Wiseco.

 

   Dnes má Wiseco řiditelství v Mentor, Ohio.  Jejich výrobní prostory jsou o velikosti 150 000 čtverečních stop. Wiseco je dnes rozšířené po celém světě, má strategicky umístěna distribuční centra v rámci Kanady a v Evropě a ty slouží trhům po celém světě. Wiseco produkty se prodávají skoro na všech kontinentech a to v Evropě, Jižní Americe, Africe, Austrálii, Asii a Severní americe.

 

   Wiseco je světový lídr ve výrobě kovaných pístů na sněžné skůtry, motocykly, ATV, vodní skůtry, lodě a automobily. Dále vyrábí vyrábí písty pístní sady ojnic, klikové hřídele a spojkové koše. Inženýři z Wiseca používají nejnovější 3D navrhování a modelování metodou konečných prvků softwaru, aby každý návrh Wiseco byl vyvinut s cílem poskytnout co největší sílu a nejnižší hmotnost pro každou situaci. Vlastní Dyno zařízení vybavené nejmodernější technologií a spolu s širokou testovací sítí jezdců testují svojí dokonalost produktů.

 

   Po 70 letech v oboru se název Wiseco stal synonymem pro slovo píst, zejmena pro písty off-road závodů. V neustále se vyvíjejícím trhu motorsports Wiseco zůstal v popředí technologií, proto stále rozvíjí celý katalog, který je plný inovativních produktů. A protože pochází od Wiseca, musíte vědět, že je to čistá kvalita.

 

   Wiseco písty Company, Inc také s potěšením oznámily, že jejich systém řízení jakosti úspěšně splňuje ANSI / ISO / ASQ Q9001-2000 na výkonnost produktů pro automobilový průmysl a rekreační vozidla.

 

   "Kvalitní lidé budují kvalitní produkt" po téměř 70 let.

 

Odkaz na výrobce zde

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
1939 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět