Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
TCX

TCX

   TCX je firma zabývající se po celou její historii výrobou obuvi. V současné době firmá TCX poskytuje na trhu nejucelenější nabídku bot a to od silničních závodních přes off-road boty, až po boty turistické nebo po různé druhy obuvi pro volné nošení. V nabídce má i boty, které jsou výhradně určené pro ženy. Veškerá obuv je exklusivní a má bezpečnostní řešení, které vždy bylo hlavní prioritou a posláním této značky. 

 

   Firma TCX má širokou škálu specifikací a patentů. Značná velikost firmy dává velké možnosti pro vývoj nových, lepších řešení a experimentování a zavádění nových technologii, řešení. Firma si našla spousty nejlepších sportovců, kteří pracují v nejužším kontaktu s TCX a podílí se na každé fázi tvorby nového produktu: od vytvoření modelu po zavedení nových ochranných systémů. Produkty TCX jsou potom testovány na významných a extrémních sportovních akcích a to v těch nejhorších podmínkách. Tato značka se vyznačuje svojí láskou a vášní pro motorky a je osvědčená nejen mistry, ale i jejich fanoušky. 

 

   To, že firma může nabídnout opravdu to nejlepší na trhu, je vidět i z jejich ostatních ativit. Vyrábí nejen venkovní obuv, ale i boty pro hasiče a speciální ozbrojené síly. TCX je součástí SpA, což je průmyslová skupina, která vyrábí moderní kompozitní materiály a také materiály z uhlíkových vláken, plastů a kovů pro různá sportovní odvětví nebo pro letecký a automobilový průmysl. Proto TCX je vždy o něco dále před ostatními značkami. Na jedné straně zde vyniká technologické know-how a na straně druhé má možnosti výzkumu a vývoje nových technologií a higt-tech řešení. Jeho cílem je neustále zvyšovat pohodlí a bezpečnost produktů TCX. A to je to, co motorkáři potřebují. 

 

Výsledkem je neustálý vývoj a optimalizace TCX výrobků, z nichž se mnohé staly milníky v historii motocyklové obuvi.

 

Zde je několik unikátních patentů této značky: 

 

The off-road Torsion Control System®

 

The Torsion Control System®

 

Více o firmě TCX a jejich botách a patentech najdete zde.

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
460 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět