Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
ProGrip

ProGrip

   PROGRIP je světoznámá italská značka vyrábějící vybavení pro motocykly, kola a zimní sporty. Sortiment zahrnuje spousty výrobků. Výrobky značky Progrip se vyznačují svojí vysokou kvalitou. V sortimentu mají věci jako: brýle, rukojeti, jezdecké oblečení, chrániče, helmy, chrániče páček a mnoho dalšího příslušenství na motorky a kola. 

 

   Historie firmy je opravdu dlouhá. Svoje první rukojeti začala společnost vyrábět roku 1925 z bůvolých rohů. Po 2. světové válce přišly na řadu rukojeti z materiálů jako je plast a pvc - v této době firma Progrip produkovala něco kolem 1000 párů rukojetí denně. Nyní společnost vyrábí více jak 200 000 párů denně, z nichž více jak 70% se vyváží na export. Firma Progrip prodává svůj sortiment do celého světa. Dalším hlavním výrobkem po rukojetích jsou off-road brýle. Progrip má brýle rozdělené do 3 hlavních produktových linií a to 3200, 3400 a 3450. 

 

Progrip je firma, která si zakládá na svém jméně a spokojenosti zákazníků, a proto je hlavní důraz kladen na kvalitu. Progrip vyrábí pouze z těch nejlěpších materiálů a nakupuje tyto materiály od renomovaných výrobců, kde mají zaručenou stálost kvality. Materiály odpovídají standartům ESR (evropským bezpečnostním předpisům) EN/71. Výrobní proces vyrobků je od počátku výroby až po finální produkt velmi přístně kontrolován. 

 

    Progrip se specializuje především na jezdecké brýle a rukojeti, kdy jejich kvalita a oblíbenost s dlouhou životností je dobře známá. Tyto produkty jsou používány v závodech po celém světě. Zároveň sortiment značky Progrip nabízí i další spoustu příslušenství, které je převážně vyráběno v Itálii. Další sortimen jako jsou dresy, rukavice, kalhoty, bundy, helmy, chrániče páteře, chrániče krku, ledviňáky a další příslušenství. 

 

   Hlavní výhodou značky je neustálé inovování a zlepšování výrobků. Některé hlavní inovace proti konkurenci jsou například samozatmavovací sklo, které reaguje na změnu podmínek během 4 vteřin. Dále např. polarizační sklo s maximální účinností 99%; XL systém roll- off, který zvětší výhled o 25%; nastavitelné kryty páček; 3 vrstvé rukojeti; samolepící somozatmívací folie do silničních helem a další. 

 

Odkaz na výrobce zde

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
894 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět