Náhradní díly pro čínské dirtbike a pitbike

Máš čínský pitbike nebo dirtbike a nemůžeš na něj sehnat náhradní díly? Člověk by řekl, že jdeš s křížkem po funuse, protože jak už to bývá, na tyhle ryze čínský mašiny nejsou žádná schémata a nemají u nás zastoupení v náhradních dílech. ALE! Přecejen je tu jeden výrobce, od kterého náhradní díly na čínské pitbiky z převážné většiny pasují. Pojďme se na něj mrknout!

Co je to pitbike a dirtbike?

Nepředpokládáme, že by majitel "pitbajku" nevěděl, co má doma za stroj. Nicméně si pro úvod řekneme, o jaký typ mašiny se jedná a jak vznikl její název.

Pitbike vznikl z anglického slova pitline, který označuje startovní rošt. Tyto motorky používali mechanici právě na startovní roštu při poslední údržbě mašin závodníků. Zatímco dirtbike je jednoduše odvozen z angličtiny, konkrétně ze slova dirt, jehož význam je špinavý. No a teď už honem mrk na ty náhradní díly. 

Náhradní díly na čínský dirtbiky a pitbiky a kde je u nás najdeš

U nás v ČR má zastoupení firma s názvem YCF-RIDING, která vyrábí svoje pitbike motorky, ale také náhradní díly a doplňky k nim. Jaké štěstí, že právě tyto díly pasují z velké většiny na no-name čínské pitbiky a dirtbiky. Jejich díly jsou totiž na tento typ mašin univerzální. Důvodem je, že YCF, byť je to francouzská značka, vyrábí své díly v Číně. Takže asi chápeš. 

Nenech se ale mýlit, firma YCF vyrábí vysoce kvalitní díly a disponuje vlastní továrnou v Číně, vedle které má i testovací dráhu a vlastní vývojové oddělení. Oproti jiným značkám se pyšní výbornou kvalitou použitých materiálů a provedení dílů je na vysoké úrovni. 

Náhradní díly na čínské pitbiky a dirtbiky ale nabízíme i od jiných značek, což většinou uvidíš u konkrétních dílů, které budeš vybírat. 

U  nás na e-shopu najdeš náhradní díly na pitbike jednoduše, a to tak, že do lupy zadáš "pitbike" a vyjedou ti díly. A nebo klikni sem a jsi tam. Postupně tam díly budeme ještě naskladňovat, takže kdo si počká, ten se dočká.

Jaké náhradní díly na pitbike a dirtbike u nás najdeš?

- ocelové rozety pitbike
- sady páček pitbike
- filtry pitbike
- blatníky pitbike
- regulátory dobíjení pitbike
- sady karburátorů pitbike a další věci k nim
- řídítka pitbike
- řetězová kolečka pitbike
- sady válce pitbike a po naskladnění mnoho dalšího 

Pokud si chceš o firmě YCF přečíst víc, mrkni na jejich webovky