Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
Monster Energy

Monster Energy

   Monster Energy je značka, která vyrábí vzásadě energetické nápoje. Monster Energy není pouze značkou, je to něco více, je to filozofie a životní styl. Je to o extrému, žít život naplno a užívat si ho na 100%. 

 

   Tato firma neutrácí své peníze, jako většina firem, v reklamách a televizích, ale snaží se podporovat filozofii, kterou vyznává. A to jsou extrémní sportovci, kapely... . Snaží se dotovat jejich kariéru a extrémní sporty. Tato firma dělá ty nejlepší události, jako je Freestyle motocross a mnohé další. 

 

   Monster je o tom, že nikdo z nás nesní, že bude chodit do práce. Všichni jsme snili nebo sníme o tom, že budeme vrcholoví sportovci či světoznámí hudebníci a budeme žít život naplno. Monster ví, že to chce nějaké povzbuzení a podporu, aby se tento sen stal realitou. Takže vytvořil Monster Army a má svoje kapely a sportovce, které podporuje a které jsou ukázkou jejich filozofie. Příkladem mohou být Ricky Carmichael, Jeremy McGrath, Dave Mirra, Danny Kass a RobDyrdek a mnoho dalších.

 

   Stručně řečeno Monster je komunita lidí, kteří žijí svůj život. Chodí na akční sporty, poslouchají punk rockovou hudbu, uživají si života na párty a žijí život na hraně! Monster je mnohem více než energetický nápoj, je to styl života, je to filozofie, je to extrém, je to užít si všechno naplno.

 

   Co se týče oblečení Monster Energy, tato firma propůjčuje svoje logo několika výrobcům MX a Street oblečení, kteří vyrábějí to nejlepší MX oblečení. Mezi firmy, které Monster propůčuje svou značku, patří: Fox Racing, O'neal a společnost One industries. Vyrábějí jak MX oblečení jako např. kalhoty, helmy, rukavice a dresy, tak mají v sortimentu i věci na běžné nošení, aby člověk mohl ukázat svůj životní styl i mimo dráhu. V nabídce můžete nalézt věci jako: mikiny, trička, čepice, ale i dámská tílka... 

www.monsterenergy.com

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
9 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět