Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
Magura

Magura

   Magura je společnost s více jak 100 let tradicí. Celou dobu se zabývá poskytováním technických řešení v oblasti ručních strojů. Výrobky firmy Magura se používají na motorkách, kolech ale i na automobilech či dokonce do zemědělských strojů a malých letadel. 

 

   Magura znamená výkon a emoce. Všichni zaměstnanci jsou fanoušky toho či toho oboru Magury, buď jsou cyklisté nebo milují motorky a jejich vášeň se promítá i do jejich práce. Vyrábějí ty nejlepší vyrobky ve svém oboru. Svět Magury v sobě spojuje nejmodernější technologie výroby s hlubokým vnitřním přesvědčením vytvářet dokonalé produkty, které jsou nejen ve své kategorii jedinečné, ale jsou naprosto fascinující. 

 

   Tyto dokonalé produkty nepocházejí jen tak ze vzduchu. Nejtěžší závodní dráhy na offroad na celém světě jsou naše zkušební dráhy. Klady a Globetrotters testovali pro nás v těch nejhorších a nejextrémnějších podmínkách. V Magure panují ty nejpřísnější vnitřní kontroly a zkušební testy a metody aby posílili jejich tvrzení o kvalitě. Made by Magura je zaruka kvality. Jsou certifikování ISO 9001:2008. 

 

Proč Maguru? 

   Magura znamená 100% soulad mezi sportovcem a jeho strojem ať se jedná o motorku nebo MTB či jiné stroje. Člověk má absolutní kontrolu nad strojem i na samém okraji svých možností i možností stroje. Výrobky magura jsou vhodné pro každodenní použití. Pokud jste vyzkoušeli ten perfektní pocit z dokonalého tlaku brzdy Magura nebo jestli jste zažili tu přesnost hydraulické spojky Magura, je zcela jisté, že nebudete chtít už nikdy nic jiného. Vyberte si to nejlepší, co si mužete na trhu vybrat a magura to bezesporu je!!!

 

   Najdete u nás např. adaptér, hydraulickou spojkovou pumpu, objímky spojky, páčky, písty, sřouby...

 

https://www.youtube.com/watch?v=FxWPGScBAs0&feature=player_embedded

 

https://www.youtube.com/watch?v=vhZ2m2IItSo&feature=player_embedded#!

 

Zde odkaz na výrobce

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
349 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět