Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
LUCAS

LUCAS

   Společnost Lucal převzala v roce 1999 společnost TRW Automotive. Po celém světě nyní tedy působí pod názvem TRW Automotive. Kořeny této frimy pramení na počátku 20. století. TRW byla založena v roce 1901 a má za sebou úspěšnou historii vývoje a zavádění moderních technologií. Díky mnoha letům vývoje hydraulických brzd, ventilů a elektronických systémů se TRW stala synonymem pro prémiové technologické produkty v automobilovém průmyslu. 

 

   Od roku 1996 se TRW stala světovou jedničkou na trhu bezpečnostních pásů, airbagů a systémů na volant. Získáním společnosti Lucas v roce 1999 se TRW transformovala na novou skupinu do přední společnosti po celém světě a to v oblasti systémů podvozku, antiblokací, kontroly trakce a stability systémů vozidel. 

 

   V roce 2003 se TRW stala součástí Blackstone Group a získala tak potřebnou nezávislost, aby mohla dále rozšiřovat globální vedoucí úlohu v rozvoji dynamiky vozidel, brzdových systémů, airbagů, bezpečnostních pásů, řídících mechanismů a elektronickcýh systémů. Dnes má TRW Automotive více než 63.000 zaměstnanců na více jak 200 místech v 25 zemích po celém světě. 

 

   Bezazbestové brzdové destičky ve více než 10 různých směsí Lucas jsou k dispozici pro ambiciózní motocyklisty od roku 1980. Tento produkt se stal jedním z vedoucích značek v Německu. Firma dodává i prvotřídní kvalitní příslušenství k motocyklům. 

   Hlavní hodnoty společnosti jsou inovace, bezpečnost a vynikající služby.

 

Odkaz na výrobce zde

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
602 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět