lithiová baterie LiFePO4 FLP12-100 FULBAT 12,8V, 100Ah, 1280Wh, hmotnost 12,55 kg, 326x173x212 592508
<li>Kapacita Ah/5HR: 100 Ah<br> <li>Napětí: 12,8 V<br> <li>Typ: LiFePO4<br> <li>Watthodiny: 1280Wh<br> <li>Standardní vybíjecí proud: 100 A<br> <li>Špičkový vybíjecí proud: 120 A<br> <li>Standardní nabíjecí proud: 50 A<br>
Kód produktu: 2H99512610
Výrobce:
Výrobce: FULBAT
Dostupnost Skladem - dodání za 2 dny
Tato 12V 100Ah LiFePO4 baterie, speciálně navržená jako náhrada olověných akumulátorů, díky své standardní velikosti nádoby a podobnému nabíjecímu napětí nabízí ve srovnání s olověnými akumulátory mnoho výhod, pokud jde o hmotnost, cyklický výkon, bezpečnost a výkon
LiFePo4 je nejbezpečnější technologií lithium-iontových baterií
Cyklická životnost:
  • až 2000 cyklů při 100% hloubce vybití (50 % kapacity / 20°C)
  • až 4000 cyklů při 80 % hloubce vybití (50 % kapacity / 20°C)
Výhody:
• Vysoký cyklický výkon: 10x lepší než u baterií AGM
• Nižší hmotnost: o 60 % lehčí než olověný akumulátor
• Velmi vysoké zotavení z hlubokého vybití (až 100 % DoD)
• PSoC: akceptace režimu částečného stavu nabití
• Lze nabíjet standardní nabíječkou pro olověné baterie (bez desulfatačního kroku)
• Možnost sériového/paralelního použití (max. 4 baterie v sérii nebo max. 4 baterie paralelně)
Parametry:
  • Kapacita Ah/5HR: 100 Ah
  • Napětí: 12,8 V
  • Typ: LiFePO4
  • Watthodiny: 1280Wh
  • Standardní vybíjecí proud: 100 A
  • Špičkový vybíjecí proud: 120 A
  • Standardní nabíjecí proud: 50 A
  • Pólování: + / - (plus vlevo)
  • Terminál: T11, šroub M8
  • Rozměry: 326 x 173 x 212 mm