Jak vybrat plexi na motorku

Jak vybrat plexi na motorku

Poohlížíš se právě po nějakém lepším nebo větším plexi na tvou motorku? U 2HMOTO to určitě není problém sehnat. Neexistuje totiž nic jednodužšího než na našem eshopu vyhledat kvalitní plexi od známých značek, které tvé mašině sedne jak prdel na hrnec! 

Nejdříve si ale opět musíš rozmyslet, co od takového plexi na motorku vlastně potřebuješ. Hledáš jen náhradu za originál? Nebo potřebuješ lepší ochranu? Chceš jenom horní štítek nebo celé plexi? Chceš změnit barvu, aby ti ladilo ke tvé motorce? Nebo chceš být za fajnšmekra a toužíš po elektrickém plexi, které bude reagovat na tvoji jízdu a budeš si ho moct sám ovládat podle stylu jízdy? Až když si najdeš odpověd na tyto základní otázky, tak je ten správný čas pro hledání nového kousku na tvou mašinu!

U nás na eshopu nabízíme celkem tři značky plexi skel. Je to nejrenomovanější německá značka PUIG, velice známá a kvalitní značka KAPPA a poté značka CustomAcces, která také spadá pod firmu PUIG, ale je určena spíše pro Caferace a Classic Wheels motorky.

Stejně jako jsi zvyklý i u jiných dílů u nás na stránkách, tak i plexi na motorky máme zařazené pod konkrétní stroje tak, jak na ně pasují. Jelikož je ale velké množství sortimentu, může se stát, že třeba nějaké kousky u nás nenajdeš. Lze si je ale vybrat přímo na stránkách výrobce a samotné objednání pak můžeme udělat spolu třeba přes e-mail nebo telefonicky. Někdy stačí i zkopírovat kod výrobce do našeho eshopu 2HMOTO a konkrétní produkt se ti vždy vyhledá, pokud ho teda máme. 

Na stránkách výrobce lze vždy najít i více obrázků produktu třeba i na konkrétních motorkách, popřípadě také schémata s rozměry. Bohužel originální rozměry tvého plexi nevíme, a proto musíš vždy ideálně poměřit na svém stroji rozměry plexi a pak už se to nakupuje samo. 

U značky PUIG celkově platí, že má celkem velké množství homologovaných doplnků. U plexi samotných je většinou tohle vždycky trochu problém, a to kompletně u všech značek v tomto segmentu. Homologované jsou pouze některé typy plexi skel v určitých rozměrech a jen v některých barvách. To jestli je tebou vybrané plexi homologované se ale vždy dozvíš na stránkách výrobce, nebo i u nás na eshopu. Pokud u nás na stránkách informaci o homologaci u konkrétního produktu z řady plexi nenajdeš, automaticky to můžeš brát jako že tento produkt homologaci nemá. 

Značky v našem sortimentu, které ti dokážeme zprostředkovat, i když nejsou skladem, ti jsme většinou schopni zajistit do 14ti dnů. 

Více o plexi na motorku najdeš na následujích odkazech:

https://www.kappamoto.com

https://puig.tv/en

https://customacces.com/en