Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
HOUSER RACING

HOUSER RACING

   Společnost Houser Racing byla založena v roce 1998 Johnem Houserem a jeho synem Jeffem. Společnost je rozdělená na ještě na John Houser & Associates, což je strojírenská firma, která se posledních 20 let zabývá navrhováním vysokoryhclostních zařízení pro Whirpool. Takže ještě předtím, než se John dostal ke čtyřkolkám, chopil se "potřeby rychlosti". 

 

   Když se Jeff začal zapojovat více do ATV a motorových závodů cross, tak on i jeho otec se snažili najít nové způsoby, jak zrychlit a vytáhnout výkon z motoru, protože si uvědomovali, že mít pouze silný motor nestačí. Došlo jim, že chcete-li opravdu zvýšet rychlsot a výkon, musí se zlepšit vylepšit nejen odpružení. Při jeho zlepšování docházelo ke spoustě problémů od špatného zpracování pošpatnou konstrukci apod. Proto John s Jeffem začali navrhovat a vyrábět vlastní komponenty pro své vlastní čtyřkolky. A ty pracovaly skvěle!

 

   Dodnes se snaží oba posunout společnost co nejdál. V posouvání hranice výkonu vlastních čtyřkolek se staly lídrem v tomto odvětví. 

 

   Splečnost Houser Racing byla založena na kreativních nápadech, inovativních řešení, výrobě vysoce kvalitních dílů efektním způsobem, důsledným dodávání svých výrobků včas a na reakci na potřeby zákazníka.

 

Odkaz na výrobce - www.houser-racing.com

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
14 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět