Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
Hinson

Hinson

   Hinson je prvotřídním výrobcem spojek, spojkových košů a pružin a dalších souvisejících součástek. Tato firma vznikla díky člověku jménem Wayne Hinson, který měl obrovskou vášeň pro off-road motocykly a ATV a pro ostatní motosporty. Jeho láska k motorkám začala na počátku 70. let. Měl dva syny, kteří sdíleli stejnou vášeň jako on. Strávili spousty času a víkendů na různých závodech. Od konce 80 let se začali účastnit závodů čtyřkolek.

 

   Náš skutečný příběh začíná ale roku 1989, když se Wayne zapletl s profesionálním závodním týmem ATV Tuner pro Grand National Champion. Wayne pomáhal Garymu Denton vyhrát sedmý titul. Wayne byl velice tvořivý a cokoliv bylo potřeba, sám si vytvořil. Během této doby vytvořil vysoce výkonný spojkový koš. Koš byl vyroben z hliníku a logickou volbou pro úpravu lepšího koše by byla ocel. Ale nicméně ocelový koš by byl velice těžký. Wayne se tedy rozhodl, že by koš mohl být nakonec vyroben z hliníku a silnějšího hardcoated. A Hinson spojky se narodily. Velkej milník v historii Hinson je rok 1996. Hinson spojky se staly komponentem pro tovární americký Honda SX/MX tým pro Jeremyho McGratha a Stevena Lamsona.

 

   Později spolupracovali se špičkovými jezdci ze supercrossu, motocrossu, ATV a Road Race. Všechny komponenty, co Hinson vyrábí, mají svůj důsledek a příběh. Díky největším a nejlepším zavodníkům na světě vznikají ty nejkvalitnější součásti spojek. V současné době Hinson vyrábí od vnitřního náboje přes spojkové koše, pružinky, spojky, lamely až po plechy. Do současnosti spojky Hinson vyhráli 189 národních a světových mistrovství. A to pouze za 18 letou kariéru jejich firemní existence. Hinson patří bezesporu mezi světovou špičku ve výrobě spojek. 

 

Odkaz na výrobce je zde

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
1087 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět