Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
HifloFiltro

HifloFiltro

   HifloFiltro je firma na výrobu vzduchových a olejových filtrů. Společnost byla založena roku 1955 a vyrábí filtry pro průmysl OEM motorů od roku 1963. Na základě padesátiletých zkušeností, které firma získala díky výzkumu a vývoji a díky moderním výrobním zařízením, vyrábí dnes HifloFiltro nejkvalitnjší filtry na světě. 

 

   Pro dosažení té největší kvality používá firma HifloFiltro ty nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců: ocel z Toyoty Tsusho a NKK Japonska, lepidla od společnosti Henkel z Německa, papír je používán od Filtrace Ahlstrom z Finska, Hollingswort a VOŠE z USA a z Japonské Awa. 

 

   Tyto velice kvalitní filtry mají širokou škálu zákazníků jako jsou automobilky: BMW, Peugeot, Ford, Toyota, Mazda, Suzuki, Nissan a Denso

 

   HifloFiltro je kompletní sortiment motocyklových filtrů s maximální ochranou motorů. Cílem společnosti Hiflo Filtro je poskytnout nejlepší vyrobky té nejvyšší kvality postavené na cenové dostupnosti a servisu.  Absolutní spokejenost zákazníka je hlavní prioritou firmy. 

 

Odkaz na výrobce zde .  

Odkaz na vyhledávač vhodných filtru po Váš motocykl /ATV zde .

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
749 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět