Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
HGS

HGS

   HGS výfukový systém byl vytvořen v roce 1988, zakladatelem byl Henri Gorthuis, který získal cenné zkušenosti a nadhled, když pracoval jako mechanik na Grand Prix na začátku 80. let.

 

   Henry měl velký sen a to spustit svůj vlastní podnik. Už jeho otec stavěl výfuky pro BSA. Tento sen se mu splnil. HGS neustále roste a dnes je uznávan po celém světe jako výrobce nejlepších výfukových a výkonostních výfuků. V roce 1995 začala HGS dodávat svoje výfuky do strojů firmy TM. HGS ale vyrábí na celou škálu motocyklů. 

 

   HGS má za sebou i spousty závodů. V roce 1997 upoutal pozornost legendárního šéfa týmu Jan De Groot. De Groot použil pouze HGS produkty a úspěchbyl na světě. Tým JHK a Stephen vyhrává Britské mistrovství ve třídě MX2.

 

   V roce 2007 HGS investovala spousta času do vývoje. Nesčetně hodin závodů, testování a vývoje mají za následek další řádek třídy výrobků světové kvality, které vyžaduje 4-T generace motorů. 

 

   HGS jsou výfukové systémy, které jsou vysoce ceněné v mnoha týmu GP. Vybráním výfuků HGS rozhodně neuděláte chybu a poměr cena/výkon je rozhodně to nejlepší co seženete!!

 

Odkaz na výrobce zde

 

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
390 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět