Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
FOX Racing

FOX Racing

  FOX Racing je Americký název značky, kterou není třeba více predstavovat. Každý, kdo se zajímá o MX nebo BMX popřípadě MTB, tuto značku zná. Firma Fox Racing byla založena v roce 1974 univerzitním učitelem Geoffem Foxem. Z počátku se zabývala distribucí dílů pro evropské motokrosové motorky a výrobky další. Z jara roku 1977 Geoff Fox založil svůj vlastní motokrosový tým, který byl velmi úspěšný a dokázal na americké motokrosové scéně, že jeho výrobky jsou opravdu kvalitní a nejlepší ze svého oboru. 

   Ručně ušité různobarevné (červené, oranžové, žluté) oblečení jeho týmových jezdců se stalo obrovským hitem mezi jeho fanoušky, že se firma začala dále specializovat na obleční a doplňky pro extrémní sporty jako jsou jemotokros, BMX, MTB, Surfing , Wakeboarding a snowboarding. 

   Dnes i po letech je Fox Racing nadále rodinnou firmou s více jak 300 zaměstnanci a nabízí velkou řadu sportovních oblečení a doplňků. Ale nevyrábějí již výhradně sportovní oblečení, zabývají se i módou na volné nošení (street), které svým uživatelům poskytuje maximální pohodlí a svobodu pohybu při zachování dokonalé funkčnosti. Fox Racing má kvalitní výzkum, vývoj a celá produkce této firmy, s hlavou lišky (fox) ve znaku, vychází z dlouholetých zkušeností týmových jezdců této společnosti. Jezdci Fox Racing jezdí ty nejprestižnejší zavody a akce po celém světě. Ačkoliv je značka na 100% oddaná svým motocrossovým kořenům, tak i v BMX a TB oblečení se stala jednou z nejvíce uznávaných značek těchto sportů napříč generacemi. 

   V součastné době tato značka vyrábí od hardwaru po oblečení skoro všechno, na co si vzpomenete. Od helem, přes boty po ortézy, jak na Mx tak MTB a BMX. V oblečení najdete také velmi kvalitní sortiment od kalhot, dresů, ale jak jsme už uvedli, ani na poli běžné módy nezůstává Fox pozadu. A na svoje si přijdou jednoznačně i ženy, protože v distribuci  Foxe jsou i kabelky, šaty, mikiny a boty na běžné nošení. 

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
295 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět