Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
FOX Shox

FOX Shox

   FOX Racing Shox je Americká firma s více jak 30 letou tradicí, která se zabývá výrobou premiových tlumičů. Bob Fox ji založil roku 1974 a svoje první tlumiče sestavil ručně v malé garáži. Již v roce 1976 vyhrál Kent Howeton na jeho tlumičích Fox Airshox namontovaných na motocyklu Husqvarna v kategorii 500ccm v americkém National Championship. Toto byl mezník této firmy a od té doby se firma Fox Racing Shox řadí mezi špičku ve výrobě tlumičů, které používá spousta profesionálních jezdců nejen na čtyřkolkách (atv) ale i na motoryklech a MTB. 

 

   Dalo by se říci, že kvalitní tlumiče jsou největším přínosem pro ovladatelnost čtyřkolky nebo motorek popřípadě MTB. Kvalitní tlumiče zlepší ovladatelnost jakékoliv čtyřkolky v jakékoliv situaci. Tlumiče se rozhodně vyplatí vyměnit i u levnějších čtyřkolek, protože na nich výrobci šetří a používají levnější komponenty, aby dosáhli atraktivní ceny pro zákazníka. Chcete-li mít kvalitní stroj s těmi nejlepšími vlastnostmi ovládání, rozhodně se vyplatí investovat do produktů značky Fox Racing Shox.

 

   Firma Fox využívá unikátní patentovanou konstrukci tlumičů, které narozdíl od konkurence nepoužívají ke své funkci vinuté pružiny, které jsou zbytečně težké. Tyto pružiny nahradilo pérování za pomoci oleje/dusíku/vzduchu. Tlumiče jsou tedy podstatně lehčí a hlavně mají i lepší a bezkonkurenční absorbci nárazů při překonávání nerovností. Tím především snižuje celkovou únavu z jízdy.

 

   Nesmíme zapomenout, že kvalitní pérování šetří také konstrukci našeho stroje. Vinuté pružiny se používají pouze u zadních tlumiču PODIOM X. Přední tlumiče FOX Fload X Evol vynikají skutečně mimořádně nízkou hmotností - jejich váha je pouze lehce pře 2kg ! U tlumičů je samozřejmostí, že se dají nastavit ve všech parametrech, a tím převyšují ty nejpřísnější kritéria ve své třídě. 

 

   V naší nabídce můžete najít kompletní řadu tlumičů na motokros, pro sportovní i užitkové čtyřkolky a také pro stroje UTV (side by side). Jak už bylo řečeno, tlumiče Fox jsou ultimativním řešením nejen pro profesionální závodníky, ale jsou řešením pro každého, kdo vyžaduje pohodlnou, plynulou a hlavně bezpečnou jízdu. 

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
49 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět