Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
FASST

FASST

   FASST Company je americká firma, která vyrábí špičková antivibrační řídítka. Společnost Fasst vyrábí řidítka jak pro motorky tak pro ATV. Nabízí unikátní systém odpružení Flexx. Systém Flexx je navržený tak, aby co nejvíce zachitil vibrace a nárazy zpusobené při jízdě. A tím pádem zmenšil vaší únavu z jízdy. Řidítka Fasst mají možnost ladit tuhost a míru propružení pomocí silentbloků z elastomerů. Tato řidítka nejenže zvýší vaší kontrolu nad strojem, ale také sníží únavu vašich rukou a ramen, což je při delších jízdách rozhodně potřeba. 

 

   Ve společnosti Fasst Company žijí off-roadem. Svůj život oddala závodění již třetí generace. Proto u Fasst vědí co je to pokrok v tomto oboru. Fasst věří přidané hodnotě jejich výrobků, které překonávají všechny ostatní. Každý výrobek je od A do Z vyroben v USA. Všechny výrobky Fasst procházejí tou největší a nejpřísnější kontrolou kvality v celém výrobním procesu.  Konstrukční metody jsou založeny jednak na technoligii CNC, ale také na přesné ruční motnáži, kterou provadějí kvalifikovaní odborníci.

 

   Flexx je patentovaný systém odpružení řidítek, který snižuje vibrace a nárazy do vašich rukou, loktů a ramen. Řidítka Fasst jsou rozhodně ideální volbou pro extremní sportovce, pro lidi kteří chtějí pohodlnější cestu a pro závodníky. S firmou Fasst a koupí jejich produktů rozhodně neuděláte chybu. 

 

   V naší nabídce najdete řidítka, antivibrační tyčinky do řidítek, chrániče řidítek, náhradní elastomery, nástavce na řidítka. 

 

Odkaz na výrobce zde . 

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
21 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět