Elektrický sytič JINLUN JL50QT-12 50 4T 2013-2013
Kód produktu:
2H441683
Sedí na
JINLUN JL50QT-12 50 4T 0
Výrobce:
Q-TECH
Cena s DPH
Cena bez DPH
Dostupnost
Skladem - dodání za 2 dny
Detaily produktu
|---|---|
| Průměr pístu | 7.0 mm |
| Výška pístu | 10.0 mm |
| Průměr sedla | 20.0 mm |
| Výška zapuštění | 12.0 mm |