Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
AKRAPOVIC

AKRAPOVIC

AKRAPOVIČ - PRÉMIOVÉ VÝFUKY NA MOTORKY

Nezaměnitelný zvuk, inovativní design, nejlepší výkon a lehká konstrukce z vysoce kvalitních materiálů. To jsou výfukové systémy Akrapovič na motocykly. A nyní je můžeš mít i ty. Z Německa ti je dovezeme už do 5 pracovních dnů.

Jak si u nás najít výfuk Akropovič pro svoji mašinu?

Máš 3 možnosti.

1) Přes náš filtr

Klikni na hlavní kategorii Náhradní díly a poté jdi na Výfukové systémy. Když tam jsi, vyfiltruj si značku Akrapovič a jsi tam. 
Nebo stačí kliknout zde

2) Přes sekci výrobce

Už jsi tady, sjeď jen níž. :-)

3) Přes oficiální stránky výrobce

Najdi si na webu https://www.akrapovic.com/en výfuk, který chceš a ozvi se nám na mail [email protected] nebo zavolej. Rádi ti ho zajistíme. 

 

Proč si vybrat výfuky Akrapovič?

Slovinský výrobce Akrapovič ti nabídne to nejlepší na světovém trhu v oblasti výfukových systémů. Významně se podílí na podpoře světových moto závodů jako jsou MotoGP, WorldSBK, MXGP, DTM a dalších.

- Materiály nejvyšší třídy vyvíjí pro svoje výfuky v plně vybavené metalurgické laboratoři. Jedná se především o vysoce odolný titan, nerezovou ocel a hliníkové slitiny. 

- Výroba výfuků probíhá pomocí high-tech prokročilé technologie v jejich vlastní návrhářské a nástrojářské dílně. Každý krok při vytváření výfukového systému od vývoje až po výrobu je pečlivě naplánován do posledního detailu i milimetru. 

- S ochrannou známkou, kterou se Akrapovič pyšní ve více než 60 zemích světa, máš jistotu, že obdržíš produkty prvotřídní kategorie.

- Díky unikátní konstrukci dosáhneš s výfukem Akrapovč maximálního výkonu nejen při každodenní jízdě, ale i v těch nejnáročnějších závodech. 

- Jestli je potřeba něco vypíchnout, tak je dokonalý zvuk. Vývojáři posunuli zvuk Akropovič výfuků na nejvyšší možný level. Tým inženýrů tráví nespočet dní hledáním dokonalé rovnováhy mezi drsným, tichým i hlasitým zvukem a mezi pohybem při pohodové i sportovní jízdě. Těží z toho ten nejlepší zvukový materiál s nezaměnitelným důrazem na detai. To chceš slyšet!

- Pro zajímavost: Akropovič založil v roce 2009 slévárnů titanu, která se mimo jiné např. podílí na výrobě špičkových chirurgických nástrojů.

 

Chceš Akropovič výfuky na svoji motorku i ty?

Piš na [email protected]

Určitě nevynechej ani skvělá videa na ofiko youtube kanálu Akrapovič.

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
1118 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět