Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
QUAD LOCK

QUAD LOCK

QUAD LOCK - Unikátní systém držáků

Svět v pohybu to jsou držáky Quad Lock je inovativní a spolehlivý systém držáků pro mobilní telefony a další zařízení, který umožňuje bezpečně uchytit zařízení na různých površích a při různých aktivitách.

QuadLock nabízí širokou škálu držáků a příslušenství, které zajišťují pevné a stabilní uchycení telefonu při sportovních aktivitách, jízdě na kole, běhání a dalších venkovních činnostech. S QUAD lockem můžete svůj telefon snadno připevnit a mít ho neustále po ruce, aniž byste se museli obávat o jeho bezpečnost. Objevte spolehlivý a praktický systém držáků pro spoustu zařízení.

Quad Lock obsahuje patentovaný dvoustupňový zamykací mechanismus, který bezpečně uzamkne váš telefon k držáku. Jde také extrémně rychle nasadit a odpojit jednou rukou. Právě snadnost ovládání společně s promyšlenou a robustní konstrukcí, která zajišťuje bezpečné uchycení telefonu, na které se skutečně můžete spolehnout, si získaly srdce milionů spokojených zákazníků, kteří tuto značku objevili a už na ní nedají dopustit.

Nabídka držáků se neustále rozšiřuje a tak si můžete pořídit držák nejen na kolo a běhání, ale také na motorku, do auta a také do domácnosti. Chytré řešení se snadno přizpůsobí vašim potřebám a můžete si pořídit také bezdrátové dobíjecí hlavice, aby váš telefon měl vždy dostatek energie.

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
271 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět