Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
COBRA

COBRA

COBRA - VYTUNĚNÉ VÝFUKY NA CRUISERY

Cruiser, Chopper nebo "hárlejka" bez vyladěného výfuku, to by nebylo zrovna to pravé ořechové. Vytuň si mašinu top zvukem i designem. Americký krasavec Cobra USA V-twin už na tebe čeká. 

 

Kde na našem e-shopu najdeš výfukové systémy Cobra?

1) Jdi na Náhradní díly, vyber Výfukové systémy na motorky a čtyřkolky. Poté si ve filtru najdi značku Cobra. A nebo jednodušše klikni sem

2) Už jsi tady. Jen sjeď níže. Ale doporučujeme ti hledat přes bod 1).

Nenašel jsi výfuk, co bys chtěl? Mrkni na oficiální stránky výrobceVýfuky, které nemám na našem e-shopu ti zkusíme poptat. 

 

Proč si vybrat Cobra výfuky svoji motorku?

Americká značka Cobra USA V-twin má dlouholetou historii sahající až do roku 1977. Ale k výfukům na Harleye a Chopppery to byla dlouhá cesta. Nicméně více než 40 let je Cobra USA předním výrobcem náhradních dílů především pro cruisery

Cobra USA je považován za lídra v oblasti designu, konstrukce a výroby nejlepších motocyklových výfuků včetně vlastního příslušenství. 

Výroba probíhá přímo v jižní Kalifornii, žádné "číny" se tedy nedočkáš. Očekávat můžeš pouze tu nejvyšší kvalitu

Než se výfuk Cobra USA dostane ke svému majiteli, projde 10 kontrolami kvality. Vyrábí je špičkové stroje - od mnohatunových lisů, přes počítačem řízené frézování a laserové systémy, až po staré dobré ruční tvarování. To vše pod cvičným okem nejmodernějšího počítačem řízeného stroje. 

Od Cobry můžeš očekávat omezenou doživotní záruku na většinu jejich výfukových systémů. V tomto oboru je taková záruku výjimečná. 

 

 

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
858 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět