Nakupuj podle motorky

Vyplň prosím všechny parametry stroje
BASSANI XHAUST

BASSANI XHAUST

Bassani Xhaust - výfukové systémy na motorky

Hledáš-li kvalitu, výkon i styl pro svého cruisera, mrkni na výfukové systémy značky Bassani Xhaust. A pěkný zvuk? Ten je samozřejmostí. 

Kde u nás najdeš Bassani Xhaust?

1) Jdi v hlavním menu na Náhradní díly, vyber Výfukové systémy pro motorky a čtyřkolky. Ve filtru vyhledej výrobce Bassani Xhaust. Nebo klikni sem

2) Už jsi tady, jen sjeď níže. 

Mrkni také na stránky výrobce

 

Proč bys měl chtít výfuk od Bassani Xhaust?

Americká značka Bassani je uznávána jako lídr ve výrobě specializovaných výfukových komponentů již více než 30 let. Konkrétně výfuky na motocykly začala vyrábět od roku 1969. 

Bassani Xhaust jsou navržené tak, aby zlepšily výkon mašiny prostřednictvím přidaného výkonu, točivého momentu a spotřeby paliva. Jsou mimořádní právě tím, že vyrábí více koňských sil a točivého momentu než jiný výrobci, což potvrdily i nezávislé srovnávací testy. 

Basssani nabízí špičkovou technologii nejen profesionální závodníkům, ale také běžným silničním jezdcům. Specializují se především na cruisery, Choppery a Harleye. 

Jejich výfuky jsou vyrobené z nerezové oceli a dodají ti je spolu s doživotní zárukou. Což stejně jako u Cobry je v tom oboru spíše výjimečné. 

 

Zobrazit filtr
Zrušit všechny filtry
292 produktů
Filtr: Všechny V akci Novinky Nejprodávanější
Řazení: Top Od nejdražšího Od nejlevnějšího Abecedně
Máte dotaz či hledáte jiný produkt nebo není dostupný? Dejte nám vědět