ATV ARCTIC CAT ALTERRA 1000 TRV XT EFP T3B černá

ATV ARCTIC CAT ALTERRA 1000 TRV XT EFP T3B černá

ATV ARCTIC CAT ALTERRA 1000 TRV XT EFP T3B černá

Nová generace čtyřkolek Arctic Cat je lepší, výkonnější, ovladatelnější a hezčí. Vlajková loď značky Arctic Cat, pracovně-rekreační Alterra TRV 1000i XT EPS, vás uchvátí nejen svým obrovským výkonem, ale i moderním designem s agresivním vzhledem a ostrými liniemi. Nový přístup k designu přináší také atraktivní, vysoce svítivé halogenové přední světlomety a moderní LED osvětlení. Motor, podvozek a pérování posunují jízdní vlastnosti Arctic Catu Alterra TRV 1000i XT EPS na zcela novou úroveň. Změněná geometrie přední nápravy zlepšuje přesnost řízení, a v kombinaci s prodlouženým podvozkem, elektrickým posilovačem řízení, propracovanou ergonomií a vysokou úrovní pohodlí přináší více komfortu a výrazně usnadňuje jízdu.

Kód produktu: 2H650818
EAN: 8595155065032
Cena s DPH 309 990 Kč
Cena bez DPH 256 190 Kč
Dostupnost Na dotaz

!! T3B = čtyřkolka na žlutých číslech (pracovní stroj) !!

 

Motor

Typ motoru: čtyřdobý dvouválec SOHC, 4 ventily, EFI
Objem: 951 ccm
Vrtání x zdvih: 102 x 85 mm
Zapalování: CDI
Chlazení: kapalinové + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu: ano, elektrické ovládání
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislé, s dvojitými A-rameny
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední: hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní: hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Zdvih pérování P/Z: 254 / 254 mm
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 1x hydraulická kotoučová
Pneu přední: 25 x 8-12
Pneu zadní: 25 x 10 - 12

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 2326 mm
Celková šířka: 1247 mm
Celková výška: 1206 mm
Rozvor: 1493 mm
Hmotnost bez náplní: 411 kg
Palivová nádrž: 20,1 litrů

Ostatní vlastnosti

Přední nosič: SpeedRack II
Zadní nosič: SpeedRack II
Tachometr / otáčkoměr: analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace: ano
Registrační značka (SPZ): v ceně
Řidičské oprávnění: skupina B (osobní automobil)

Vybavení

Výbava v ceně: přední a zadní nosič SpeedRack II, tažné zařízení, hliníkové disky, Naviják WARN 3000 lbs, el. přepínání pohonu 2WD/4WD s uzávěrkou předního diferenciálu, zadní LED světla

Další informace

Poznámka: Fotografie a vyobrazení čtyřkolek nemusí odpovídat specifikacím jednotlivých modelů pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikace.

 

 

Motor 1000i H2

Mohutný kapalinou chlazený dvouválec do V o objemu 951 ccm má doslova nevyčerpatelnou zásobu síly. Elektronické vstřikování paliva zajišt'uje optimální spotřebu, čisté spalování, okamžitou reakci na plyn a spolehlivé startování v léte i v zimě, nezávisle na nadmořské výšce. Vysokovýkonný V-Twin pracuje za všech teplot v optimálních podmínkách díky účinnému kapalinovému chlazení, které je doplněné elektrickým ventilátorem. 

NOSIČE SPEEDRACK II

Moderní a elegantní nosiče SpeedRack 2.generace jsou vysoce odolné a praktické. Vyrobené z vysoce kvalitních, mrazu a nárazuvzdorných plastů jsou opatřené inteligentním systémem rychlého upínání příslušenství a zavazadel SpeedLock. Robustní, ocelí vyztužená konstrukce a protiskluzový TPE povrch poskytují pevnou stabilní platformu a jistotu, že svůj náklad vždy dovezete bezpečně a spolehlivě, aniž byste se museli obávat, že cestou něco ztratíte. 

NOVÝ PODVOZEK

Od základu zcela nový podvozek výrazně získal na stabilitě díky nižšímu těžišti a prodloužení rozvoru o 5 cm, celková délka čtyřkolky však zůstala zachována. Nový rám s nezávislým zavěšením dává čtyřkolce také lepší ovladatelnost, jedinečnou obratnost a dominantní jízdní schopnosti v terénu - hrboly na cestě jsou to, co si ALTERRA dává k snídani, obědu i večeři. Motor je v novém rámu uložen o 8 cm víc vpředu, takže na stupáčkách máte nyní ještě více místa pro snadnější ovládání stroje, v místě stupaček je čtyřkolka zároven užší pro vyšší jízdní pohodlí.  

POSILOVAČ ŘÍZENÍ

Menší únava z jízdy, snadnější řízení, lehčí ovládání - elektrické posilovače řízení ARCTIC CAT jsou nejsilnější na trhu. Posilovač řízení výrazně snižuje sílu potřebnou k řízení a zároven působí i jako tlumič nárazů do řídítek, když v rychlosti chytíte kolem o kámen nebo pařez anebo přehlédnete díru ve vysoké trávě. 

DURAMATIC TM

Spolehlivá automatická převodovka DURAMATIC TM je stavěná pro nejtěžší podmínky. Robustní variátor s plynule měnitelným převodem reaguje okamžitě na změnu otáček, rychlosti jízdy nebo zatížení motoru. Variátor je navíc doplněn o odstředivou rozběhovou spojku, díky které může zůstat primární spojka neustále sepnutá. Tím se výrazně snižuje opotřebení hnacího řemene, záběr je prakticky okamžitý a dokonale plynulý. Převodovka DURAMATIC TM s polohami L/H/N/R/P (dopředná rychlost/redukce/neutrál/zpátečka a parking) zároven podporuje účinné brzdění motorem při jízdě z kopce. 

UZÁVĚRKA DIFERENCIÁLU

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost řízení. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožnuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišt'uje snadný a lehký průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru jde pak stejnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotou vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce. 

POHON 4X4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožnuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-side ARCTIC CAT si můžete vybrat mezi pohonem jen zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) nebo pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou tohoto systému je, že si druh pohonu můžete sami předem zvolit podle podmínek, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy se už přední kola začala protáčet. Pohon všech kol přináší výhody také v zimě, kdy můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit jej tak v efektivní sněžné pásové vozidlo. 

NAVIJÁK WARN 3000 LBS

Spolehlivý silný naviják WARN RT30 od předního amerického výrobce je neocenitelným pomocníkem kdykoli se potřebujete dostat z nejhoršího, při stahování dřeva nebo pro ovládání radlice. Naviják funguje spolehlivě i pod vodou, jeho dálkové ovládání má dostatečně dlouhý kabel, ale co je vůbec nejlepší: je už ceně čtyřkolky!

V hodnotě: 11 990,- Kč včetně DPH

TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Prowler miluje tahání. Proto jsme všechny Prowlery vybavily vpředu i vzadu robustním tažným zařízením s 2palcovým uložením. Zadní tažné zařízení je navíc už ve standardu opatřené homologovanou koulí ISO 50 se 7 polovou elektickou zásuvkou. 

 

Barva černá