Filtr dílů

2HMOTO v číslech
11 let
na trhu
3 775 403
návštěvníků
254 996
produktů
20
zákazníků online
Proč nakoupit
na 2HMOTO
dárky
ZDARMA
doprava
ZDARMA
99%
spokojených zákazníků
30 dnů
na výměnu produktu
14 dnů
na vrácení peněz
osobní
odběr
Ověřeno zákazníky

Uvozovky dole Super informovanost o stavu řešení Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole doporučuji všem dobrým motorkářům Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole Dne 13.7.2019 jsem objednal zboží, mimo jiné Gipro DS. Tento výrobek nebyl skladem, doba dodání +-10 dní. S tím jsem souhlasil. Když zboží stále nešlo, urgoval jsem. Sděleno, že zboží je objednáno, čekají na dodání. Poté další urgence, bylo mi sděleno, že ve fabrice mají dovolenou. Nakonec jsme se dohodli na jiné barvě gipra. Včera napsáno, že zboží ke mně frčí, že odpoledne dostanu číslo zásilky, pod kterou je vedena přepravcem. Číslo zásilky nepřišlo, proto dnes telefonická urgence. Až dnes odpoledne přišel e-mail od 2hmoto, s číslem zásilky. Zásilku dnes přepravní společnost převzala, to jsem si ověřil. Tak snad se v nejbližších dnech po měsíci čekání dočkám. Nejsem spokojený s dobou dodání, tomu že ve fabrice měly dovolenou můžu, ale taky nemusím věřit. E-shop mne mohl kontaktovat a sdělit, že ve fabrice mají dovolenou a že můžou zaslat jinou barvu gipra, jak jsme se nakonec domluvily, ale až po mé urgenci, kde jsem je upozornil, že objednávku zruším. V budoucnosti budu hodně zvažovat zda u tohoto e-shopu nakoupit. Pokud zboží najdu jinde, raději koupím jinde, než u tohoto e-shopu. Doba čekání je skutečně strašně dlouhá. Mimo hodnocení: dnes jsem nakupoval přes jiný e-shop, nešlo o věci na motorku. Během 3 hodin od objednání jsem měl v e-mailu sdělení, že zboží předáno přepravci a rovněž i potvrzení od přepravce o převzetí zboží k přepravě. To je jiná rychlost. Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda
Ověřeno zákazníky

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme získali zlaté logo ověřeno zákazníky.

Další hodnocení

Výrobci

Podporujeme / spolupracujeme

Firma 2HMOTO s.r.o. podporuje MOTO sporty v ČR

Spolupracujeme s Motoškolou

Pepíka Sršeně (Šílera) kterého znáte např. z pořadu Autosalon. 

Motoškola Pepíka Sršeně (Šílera)

Pepa Sršeň (Šíler) Pepa Sršeň (Šíler) wheelie!! Pepa Sršeň (Šíler)

Pepa Sršeň (Šíler)


Spolupracujeme s týmem Moto Racing Group (MRG).

http://www.mrg.cz

Rádi bychom ti také představili naší spolupráci s českým týmem Moto Racing Group (MRG). Tým Moto Racing Group vznikl v roce 2013 a jeho hlavním cílem byla účast na dálkovém rallye. Tým se podílí i na podpoře mladých motokrosařů a enduro jezdců.

Naše spolupráce s týmem Moto Racing Group se datuje do průběhu roku 2016. Od té doby jednáme s manažerem týmu panem Ervínem Krajčovičem. Naše úloha v této spolupráci je v dodávání dílů na motorky, které jedou Rally Dakar, motocyklovou soutěž Enduro i na nejmasovější motocyklovou disciplínu Motocross.

S touto super vzájemnou spoluprací s Moto Racing Group budeme nadále pokračovat i v dalších letech. Jsme rádi, že jsme součástí českého týmu, který reprezentuje naší zemi v Rally Dakar i jiných známých i méně známých soutěžích. Dodávání dílů na jejich týmové závodní motorky bereme jako velmi důležitý úkol a této spolupráce si velmi vážíme.

Moto Racing GroupMoto Racing Group

Moto Racing GroupMoto Racing Group


Podporujeme mladé jezdce - Richard Mošna / StuntRiding - (Kaskadérství)

Mobil: +420 776 674 434 
e-mail: dva.mosnacci@seznam.cz 

V roce 2014 jsme si plácli na spolupráci i s mladým kaskadérským jezdcem Richardem Mošnou. Jeho show můžete obdivovat po celé ČR. Každým představením překonává nové a nové hranice. Richard představil už více než 10 triků, které udělal jako první na světě.

Jsme rádi, že ho můžeme sponzorovat formou profi vybavení, jako jsou helmy, oblečení, díly na čtyřkolky a další. S námi můžeš sledovat jeho úspěchy a těšit se na další nové triky.

Richard Mošna

Richard Mošna Richard Mošna media


Motocross - Petr Fojtík #87

Petr Fojtík


TOPlist