Filtr dílů

Kategorie

2HMOTO v číslech
9 let
na trhu
2 252 195
návštěvníků
151 491
produktů
25
zákazníků online
Proč nakoupit
na 2HMOTO
dárky
ZDARMA
doprava
ZDARMA
99%
spokojených zákazníků
30 dnů
na výměnu produktu
14 dnů
na vrácení peněz
osobní
odběr
Ověřeno zákazníky

Uvozovky dole rychlá komunikace, dodáno poměrně rychle. Co si budem povídat, největší brzda je pošta. Jinak vše OK Uvozovky nahoře

Pijan hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole Obchod doporučuji svým přátelům i ostatním lidem Uvozovky nahoře

Bidbaj hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole Vše dle dohody v naprostém pořádku. Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda
Ověřeno zákazníky

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme získali zlaté logo ověřeno zákazníky.

Další hodnocení

Výrobci

Kdo jsme?

   E-shop 2HMOTO byl  založen  v roce 2008 dvěma dlouholetými kamarády – Vladimírem Havlíkem a Romanem Humlem. Jeden má radši silnici, druhý spíš motocross, ale oba se řadí mezi nadšence do moto světa. Při svém společném koníčku jsme našli mezery na trhu a rozhodli se je vyplnit. Do našeho týmu 2HMOTO patří ještě správci webu Vašek a Tomáš, účetní Bára, copywriter Hanka, a další lidé...

 

Co od nás můžete očekávat?

   2HMOTO se nespecializuje pouze na konkrétní segment v oboru, ale naopak prodáváme kompletní sortiment náhradních dílů na silniční motorky, motocross a ATV, a to od řetězových sad, přes oleje, destičky až po pístní sady, filtry a další.

 

   K tomu nabízíme nezbytné zboží, jako jsou helmy, motocrossové oblečení a další doplňky. Nabídka je tedy zaměřena široce pro motorkáře, crossaře a jakékoli ATV a moto fanoušky. Celkem náš sortiment čítá přibližně 113 300 položek zbožíZároveň klademe důraz na prodej kvalitních značkových dílů, protože víme, že bezpečnost by měla být vždy na prvním místě.


   Cílem 2HMOTO bylo od počátku mít nabízené díly skladem tak, aby zákazník viděl online denní dostupnost, tedy aby měl vždy přibližně aktuální informaci, do jakého dne bude zboží u něj. V praxi to znamená, že máte okamžitý přehled, zda Vám zboží bude doručeno do 2, 3 nebo třeba do 7 dnů. Objednávky zpracováváme, balíme a kontrolujeme jednotlivě, tudíž si každý zákazník může být jistý tím, že dostane přesně to, co si objednal. Zboží zasíláme přepravní službou, popřípadě je možné osobní předání, viz informace níže.

 stánek v Brně na moto výstavě "!Stánek

Píše se o nás! 

Chcete-li se o nás dočíst i jnde, jak jsme vznikli, co vše vám náš eshop nabízí a kam směřujeme, určitě mrkněte na článek, který o nás vyšel v českých motocyklových novinách iČMN. :-)

 

Kudy s námi...

   V roce 2014 měl internetový obchod 2HMOTO stánek v Brně na moto výstavě. Tam jsme poprvé veřejnosti představili svojí práci plus další důležitý cíl, za který považujeme nabídnout zákazníkům co nejlepší poradenství a vyjít jim vždy vstříc. Správnou komunikaci s našimi zákazníky tedy řadíme mezi další hlavní priority. Příště si na náš stánek můžete prohlédnout v roce 2015 na moto výstavě v Praze, kde Vám rádi předvedeme nabízené zboží i naší práci.

 

   Také se tváří našeho e-shopu v roce 2014 stal známý motorkář Pepa Sršeň Šiler, kterého znáte např. z pořadu Autosalon. S Pepou spolupracujeme především na mediální úrovni, takže ho můžete vidět třeba na našich stránkách nebo facebooku. Stejně tak se z jeho strany o nás můžete doslechnout v jeho motoškolách. Naše profesionální i přátelská spolupráce nadále pokračuje, takže jeho tvář u nás budete vídat i do budoucna.

 Pepa Sršeň

 Zatímco v loni jste nás mohli potkat na moto výstavě v Brně, letos jsme pro vás připravili stánek na Motosalonu 2015 v Praze v PVA Letňany. Na tomto mezinárodním veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení jsme představili část našeho sortimentu z e-shopu, přičemž jsme našim zákazníkům rozdali přibližně 18 000 samolepek. Domluvit další spolupráci a na kus řeči se stavil Pepa Sršeň Šiler. A to není vše. Vystavili jsme také čtyřkolku Richarda Mošny, s nímž jste se mohli na našem stánku setkat i osobně.