Filtr dílů

2HMOTO v číslech
11 let
na trhu
4 058 691
návštěvníků
257 593
produktů
25
zákazníků online
Proč nakoupit
na 2HMOTO
dárky
ZDARMA
doprava
ZDARMA
99%
spokojených zákazníků
30 dnů
na výměnu produktu
14 dnů
na vrácení peněz
osobní
odběr
Ověřeno zákazníky

Uvozovky dole Můj první nákup, naprostá spokojenost Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole Spolehlivost, rychlost, jasná a podrobná komunikace. Super ! Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole Vše OK Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda
Ověřeno zákazníky

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme získali zlaté logo ověřeno zákazníky.

Další hodnocení

Výrobci

Seznam zboží podle výrobce: FOX Racing

   FOX Racing je Americký název značky, kterou není třeba více predstavovat. Každý, kdo se zajímá o MX nebo BMX popřípadě MTB, tuto značku zná. Firma Fox Racing byla založena v roce 1974 univerzitním učitelem Geoffem Foxem. Z počátku se zabývala distribucí dílů pro evropské motokrosové motorky a výrobky další. Z jara roku 1977 Geoff Fox založil svůj vlastní motokrosový tým, který byl velmi úspěšný a dokázal na americké motokrosové scéně, že jeho výrobky jsou opravdu kvalitní a nejlepší ze svého oboru. 

 

   Ručně ušité různobarevné (červené, oranžové, žluté) oblečení jeho týmových jezdců se stalo obrovským hitem mezi jeho fanoušky, že se firma začala dále specializovat na obleční a doplňky pro extrémní sporty jako jsou jemotokros, BMX, MTB, Surfing , Wakeboarding a snowboarding. 

 

   Dnes i po letech je Fox Racing nadále rodinnou firmou s více jak 300 zaměstnanci a nabízí velkou řadu sportovních oblečení a doplňků. Ale nevyrábějí již výhradně sportovní oblečení, zabývají se i módou na volné nošení (street), které svým uživatelům poskytuje maximální pohodlí a svobodu pohybu při zachování dokonalé funkčnosti. Fox Racing má kvalitní výzkum, vývoj a celá produkce této firmy, s hlavou lišky (fox) ve znaku, vychází z dlouholetých zkušeností týmových jezdců této společnosti. Jezdci Fox Racing jezdí ty nejprestižnejší zavody a akce po celém světě. Ačkoliv je značka na 100% oddaná svým motocrossovým kořenům, tak i v BMX a TB oblečení se stala jednou z nejvíce uznávaných značek těchto sportů napříč generacemi. 

 

   V součastné době tato značka vyrábí od hardwaru po oblečení skoro všechno, na co si vzpomenete. Od helem, přes boty po ortézy, jak na Mx tak MTB a BMX. V oblečení najdete také velmi kvalitní sortiment od kalhot, dresů, ale jak jsme už uvedli, ani na poli běžné módy nezůstává Fox pozadu. A na svoje si přijdou jednoznačně i ženy, protože v distribuci  Foxe jsou i kabelky, šaty, mikiny a boty na běžné nošení. 

Nalezeno 185 produktů

TOPlist