Filtr dílů

2HMOTO v číslech
11 let
na trhu
3 787 185
návštěvníků
254 979
produktů
25
zákazníků online
Proč nakoupit
na 2HMOTO
dárky
ZDARMA
doprava
ZDARMA
99%
spokojených zákazníků
30 dnů
na výměnu produktu
14 dnů
na vrácení peněz
osobní
odběr
Ověřeno zákazníky

Uvozovky dole Jsem naprosto spokojenej rychlý bez problémů. Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole Super obchod. Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole velmi slušný přístup k zákazníkovi, když kurýrní služba, spíše pracovníci jsou k ničemu. Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda
Ověřeno zákazníky

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme získali zlaté logo ověřeno zákazníky.

Další hodnocení

Výrobci

Seznam zboží podle výrobce: FOX Shox

   FOX Racing Shox je Americká firma s více jak 30 letou tradicí, která se zabývá výrobou premiových tlumičů. Bob Fox ji založil roku 1974 a svoje první tlumiče sestavil ručně v malé garáži. Již v roce 1976 vyhrál Kent Howeton na jeho tlumičích Fox Airshox namontovaných na motocyklu Husqvarna v kategorii 500ccm v americkém National Championship. Toto byl mezník této firmy a od té doby se firma Fox Racing Shox řadí mezi špičku ve výrobě tlumičů, které používá spousta profesionálních jezdců nejen na čtyřkolkách (atv) ale i na motoryklech a MTB. 

 

   Dalo by se říci, že kvalitní tlumiče jsou největším přínosem pro ovladatelnost čtyřkolky nebo motorek popřípadě MTB. Kvalitní tlumiče zlepší ovladatelnost jakékoliv čtyřkolky v jakékoliv situaci. Tlumiče se rozhodně vyplatí vyměnit i u levnějších čtyřkolek, protože na nich výrobci šetří a používají levnější komponenty, aby dosáhli atraktivní ceny pro zákazníka. Chcete-li mít kvalitní stroj s těmi nejlepšími vlastnostmi ovládání, rozhodně se vyplatí investovat do produktů značky Fox Racing Shox.

 

   Firma Fox využívá unikátní patentovanou konstrukci tlumičů, které narozdíl od konkurence nepoužívají ke své funkci vinuté pružiny, které jsou zbytečně težké. Tyto pružiny nahradilo pérování za pomoci oleje/dusíku/vzduchu. Tlumiče jsou tedy podstatně lehčí a hlavně mají i lepší a bezkonkurenční absorbci nárazů při překonávání nerovností. Tím především snižuje celkovou únavu z jízdy.

 

   Nesmíme zapomenout, že kvalitní pérování šetří také konstrukci našeho stroje. Vinuté pružiny se používají pouze u zadních tlumiču PODIOM X. Přední tlumiče FOX Fload X Evol vynikají skutečně mimořádně nízkou hmotností - jejich váha je pouze lehce pře 2kg ! U tlumičů je samozřejmostí, že se dají nastavit ve všech parametrech, a tím převyšují ty nejpřísnější kritéria ve své třídě. 

 

   V naší nabídce můžete najít kompletní řadu tlumičů na motokros, pro sportovní i užitkové čtyřkolky a také pro stroje UTV (side by side). Jak už bylo řečeno, tlumiče Fox jsou ultimativním řešením nejen pro profesionální závodníky, ale jsou řešením pro každého, kdo vyžaduje pohodlnou, plynulou a hlavně bezpečnou jízdu. 

Nalezeno 44 produktů

TOPlist