Filtr dílů

2HMOTO v číslech
11 let
na trhu
4 058 595
návštěvníků
257 596
produktů
21
zákazníků online
Proč nakoupit
na 2HMOTO
dárky
ZDARMA
doprava
ZDARMA
99%
spokojených zákazníků
30 dnů
na výměnu produktu
14 dnů
na vrácení peněz
osobní
odběr
Ověřeno zákazníky

Uvozovky dole Můj první nákup, naprostá spokojenost Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole Spolehlivost, rychlost, jasná a podrobná komunikace. Super ! Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda

Uvozovky dole Vše OK Uvozovky nahoře

hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení plná hvězda hodnocení prázdná hvězda hodnocení prázdná hvězda
Ověřeno zákazníky

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme získali zlaté logo ověřeno zákazníky.

Další hodnocení

Výrobci

Seznam zboží podle výrobce: Hinson

   Hinson je prvotřídním výrobcem spojek, spojkových košů a pružin a dalších souvisejících součástek. Tato firma vznikla díky člověku jménem Wayne Hinson, který měl obrovskou vášeň pro off-road motocykly a ATV a pro ostatní motosporty. Jeho láska k motorkám začala na počátku 70. let. Měl dva syny, kteří sdíleli stejnou vášeň jako on. Strávili spousty času a víkendů na různých závodech. Od konce 80 let se začali účastnit závodů čtyřkolek.

 

   Náš skutečný příběh začíná ale roku 1989, když se Wayne zapletl s profesionálním závodním týmem ATV Tuner pro Grand National Champion. Wayne pomáhal Garymu Denton vyhrát sedmý titul. Wayne byl velice tvořivý a cokoliv bylo potřeba, sám si vytvořil. Během této doby vytvořil vysoce výkonný spojkový koš. Koš byl vyroben z hliníku a logickou volbou pro úpravu lepšího koše by byla ocel. Ale nicméně ocelový koš by byl velice těžký. Wayne se tedy rozhodl, že by koš mohl být nakonec vyroben z hliníku a silnějšího hardcoated. A Hinson spojky se narodily. Velkej milník v historii Hinson je rok 1996. Hinson spojky se staly komponentem pro tovární americký Honda SX/MX tým pro Jeremyho McGratha a Stevena Lamsona.

 

   Později spolupracovali se špičkovými jezdci ze supercrossu, motocrossu, ATV a Road Race. Všechny komponenty, co Hinson vyrábí, mají svůj důsledek a příběh. Díky největším a nejlepším zavodníkům na světě vznikají ty nejkvalitnější součásti spojek. V současné době Hinson vyrábí od vnitřního náboje přes spojkové koše, pružinky, spojky, lamely až po plechy. Do současnosti spojky Hinson vyhráli 189 národních a světových mistrovství. A to pouze za 18 letou kariéru jejich firemní existence. Hinson patří bezesporu mezi světovou špičku ve výrobě spojek. 

 

Odkaz na výrobce je zde

Nalezeno 98 produktů

TOPlist